Burçlar 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  103

  Terazi Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Nedenini bilmediğiniz bazı çekim gücünün etkisi altına girebilirsiniz fark ettiğinizde işten çoktan geçmiş olacaktır bazen onun yanında kendinizi bilmiyorsunuz çünkü ne yaptığınızın farkında değilsiniz buda aşk olsa gerek.Fiziksel enerjinizi tekrardan geri kazanacaksınız zekanızı takım çalışmalarına yönelik yapacaksınız ikili ilişkilerde uyumlu ve güzel anlaşmalar görüyorum umarım her şey istediğiniz gibi olur.Kendince dışa dönük hissediyorsunuz ve sizin yanınızda kendilerini çok refah hissediyor bu tutumu hep yapıyorsunuz böyle de yapmaya devam edin etrafınıza yayacağımız neşeli enerji heyecan dolu bir gün sizi bekliyor özgüveniniz şu anda tamam buda sizi sosyal biri yapıyor. 

  Merkür Retrosunun Terazi Burcuna Etkisi

  Kendileri sosyal medya gibi mecralarda mükemmel gibi göstermeye çalışsalar da gerçekler ortaya çıktığında adeta çıplak kalmış gibi hissedebilirler. Bu süreçte değişimi kabullenmeliler

  Akrep Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Aşk sizin için bir tutku demek karşınızdaki insanı tutkuyla seversiniz sevginiz ona karşı çok özeldir kolay aşık olamıyorsunuz buda en güzel yanınız. Yurtdışı seyahatler yapabilirsiniz yeni tanışmalar olabilir. Yapacağınız yeni tanışmalardan dolayı karşınızdaki insanla aranızda soğuk rüzgârlar esse bilir bu yüzden çalışacağınız insanda ona göre seçin erkek veya kız olmasına dikkat edin çünkü akrepler bu konuda çok dikkat dedir ve bu konuda çok kıskançlardır yurtdışı seyahatler yapabilirsiniz yeni tanışmalar olabilir. Yapacağınız yeni tanışmalardan dolayı karşınızdaki insanla aranızda soğuk rüzgârlar esebilir bu yüzden çalışacağınız insanda ona göre seçin erkek veya kız olmasına dikkat edin çünkü akrepler bu konuda çok dikkat eder ve bu konuda çok kıskançlardır .

  Merkür Retrosunun Koç Burcuna Etkisi

  Önümüzdeki günlerde sık sık iniş çıkışlar yaşayacak olan Akrepler etraflarında olup bitenleri anlamakta zorlanacaklar. Tembel olduğunu düşünen ya da uzun zamandır bir şeyi erteleyen Akrep burçları ise Merkür retrosuyla birlikte harekete geçmek zorunda kalacak.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz