Burçlar 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  103

  Aslan Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Önemli iş projeleriniz gündeme gelebilir ve yeni başlangıçlara adım veya bir iletişim şeklinde bulunabilirsiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız bazı iletişim problemleri ortaya çıkabilir fakat bu iletişim problemlerinin işteki ortak sorunu bulabilir ve dengeye sokabilirsiniz. İlişkilerinizde bir vazgeçmişlik görüyorum üzerinize sanki her şeyılıyormuş gibi hissediyorsunuz fakat hiçte öyle değil siz kendinizi fazla daraltıyorsunuz bu yüzden kendinize de biraz zaman ayırmalısınız. Güçlü olmaya çalışıyorsunuz fakat bazen güçlü görünemediğini zaman güçlüymüş gibi yapıyorsunuz buda sizi çok yoruyor.

  Merkür Retrosunun Aslan Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu döneminde arka planda kalmayı tercih edebilirler. Her şeyden ve herkesten uzaklaşmak istedikleri bu dönemde eğlenmek yerine kendilerine zaman ayırmayı tercih edeceklerdir. Şarj olmak isteyecekleri bu günlerde hayata geliş amaçlarını ve hayattaki hedeflerini sorgulayabilirler.

  Başak Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Bu aralar pek belli etmeseniz de olduğunça bu utangaç bir yapınız var fakat güvenmediğiniz ve samimi gelmeyen insanlarla bazen iyi anlaşamıyor olabilirsiniz buda en doğal hakkınız tabii ki çünkü herkese benzemeniz gerekmiyor. Dürüstlüğünüzün her zaman önde olmasını istiyorsunuz dürüst olmayan insanlara karşı agresif olabiliyorsunuz buda sizin güvenilir bir insan olduğunuzun göstergesi. Can sıkıcı ve itici konularla karşı karşıya kalabilirsiniz fakat kaldığınız da bu durumu değiştirebilmek sizin elinizde daha sakin ve anlayışla her şeyi karşılayabilirsiniz.

  Merkür Retrosunun Başak Burcuna Etkisi

  Başak burçları Merkür retrosuyla sabırlarının test edildiğini hissedebilirler. Yaşayacakları büyük kaos kişilikleri ve en sevdikleri düzen meraklarıyla çakışabilir. Dikkatlice planladıkları şeylerin bile ters gidebileceği bu günlerde sakin olup, hiçbir şeyin mükemmel olamayacağını kabullenmeliler. İş hayatlarında ciddi problemler yaşamaları mümkün.


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz