Burçlar 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  101

  İkizler Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Mali konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz daha iyi konumlara daha iyi yerlere gelebilirsiniz fakat önümüze çıkan engeller ve hemen pes etmeyin çünkü bunlar sizin için aslında iyi engeller olacak sizin başarınızı ölçecek. Eskilerden kalan borçlar ve birkaç konu canınızı sıkabilir sizi bazı konularda biraz gerebilir özellikle para konusu fakat harcamalarınıza dikkat edersiniz daha bilinçli bir şekilde hesaplamalarınızı oturtursanız sizin yararınıza olacaktır ve kafanız rahat bir şekilde keyfinizi yapabilirsiniz.

  Merkür Retrosunun İkizler Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu döneminde içe kapanık olabilirler. Yaz mevsimiyle birlikte gelen sosyalliklerini bir anda kaybedip, davet edildikleri hiçbir yere gitmek istemeyebilirler. Ancak bu dönemde morallerini bozmamalı, kendilerini şarj ettikleri bir dönem olarak düşünmeliler. Bu süreçte maddi konular gündeme gelebilir.

  Yengeç Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Bu ara birden fazla misafiriniz gelebilir çevrenizdeki kişilersini hayretle izliyor ve gözlemliyor karşı karşıya olduğunuz bazı sorunlar var fakat siz onları aldırmıyorsunuz. Enerjimizi boş yere harcamamaya dikkat edin daha fazla yorulmayın ve mutsuz olmayın. Evinize ve işinize oldukça bağlısınız sadakatle eşlik ediyorsunuz. Sizi tamamlayan cümlenin şevkat olduğunu biliyor muydunuz şevkate çok ihtiyacımız var ve karşı tarafında da şevkat gösteriyorsunuz bu sizin en güzel ve en vazgeçilmez özelliğiniz.

  Merkür Retrosunun Yengeç Burcuna Etkisi

  Yengeç burçları bu dönemde kendilerini olduklarından çok daha fazla duygusal hissedebilirler. Uzun zamandır kendilerini ağlamamak için tutsalar da bu dönemde tüm duygularını serbest bırakıp büyük bir duygusal boşalma yaşayabilirler.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz