Burçlar Nuray Sayari 08 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  56

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  08 Temmuz Pazartesi BURÇ YORUMLARI

  Koç Burcu 08 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Koç Burcuna Etkisi

  Koç burçlarını çok daha içe dönük bir dönem bekliyor. Kabuklarına çekilecekleri bu dönemde kendilerini iyileştirmeye çalışırken iç dünyalarında bir türlü kapatamadıkları konularla iç savaş verebilirler

  Günlük Koç Burcu Yorumu

  Ailenizle daha iyi vakit geçiriyorsunuz dolu dolu yaşıyorsunuz ve ailenizi daha iyi anlıyor empati yapabilme duygunuz artıyor. Aşk hayatınıza gelecek olursak önünüze çıkan her insana kapılmamaya dikkat edin çünkü bu insanlar sizi bayağı bir yorabilir kendinizi düşünmekte fayda var. Gülen yüzünüzü hiç eksik etmeyin çünkü herkesin gözü sizde sizi azıcık üzgün görseler halay çekiyorlar yani mutlu oluyorlar ve buna izin vermeyin. Yaptığınız planlar bütçenize uymayabilir bu yüzden bütçenizi daha iyi daha olumlu şeyleri kullanmaya özen gösterin. Sabrınız taktir edilecek durumda umarım bu hep böyle olur.

  Boğa Burcu 08 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Boğa Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu döneminde önemli konulardan inandıkları şeyleri savunmak için atılsalar da sessiz kalmaları gerektiğini hatırlatmalıyız. Bu özellikle derinden etkiler yaratacak yanlış anlaşılmaları önleyecektir.

  Günlük Boğa Burcu Yorumu

  Sizinle birlikte vakit geçirmeyi isteyen binlerce insan var fakat siz bir kişiyle vakit geçirmeyi istiyorsunuz hep onun olmak istiyorsunuz çünkü ona o kadar tutulmuşsunuz ki ama sevmek kadar güzel bir şey yok bunun tadına varmışsınız demekki oda sizi çok seviyor kesinlikle şüphe duymayın.Sizi çok seviyorlar ve sevildiğinizi biliyorsunuz sizin de insan olarak sevdiğiniz çok kişi var fakat içlerinden birini daha çok seviyorsınız o kişinin size çok iyi geldiğini düşünüyorsunuz korkmayın ki oda size karşı aynı şeyleri düşünüyor aynı şeyleri hissediyor sizinle vakit geçirmeye bayılıyor ona kattığınız en büyük şey ise sabrın ve öfkenin nasıl kontrol edileceğini. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz