Burçlar Nuray Sayari 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  136

  Kova Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Kova Burcuna Etkisi

  Kova burçları bu dönemde uzun vadeli planların onları çok da tatmin etmediğini fark edebilirler. Önümüzdeki 4 haftalık süreç boyunca mecbur olmadıkça önemli konularda seçimler yapmamalı, bir süre beklemeliler. Gündemleri ise genel olarak iş hayatları olacak

  Günlük Kova Burcu Yorumu

  Tüm sıkıntılarınız birikmiş tek bir güne toplanmış gibi hissedeceksiniz. Hayat dolu bakışlarınız sizi bambaşka bir insan yapıyor adeta. Sizi sevenler sizinle olmak istiyor fakat siz sadece sevdiğiniz insanla birlikte olmak istiyorsunuz. Çalışma hayatınızda olumlu şeylerin olacağı ve güzel fikirler alacağımız bir zaman. Görmek istediğiniz biri var ve yakın zamanda kavuşacaksınız. Sıkıntılarınız başını almış gidiyor biri ile paylaşsanız mı artık? Canınızı sıkan biri var ama pekte kalâ almıyorsunuz. Hayatınızda sevgili erbabında bir insanla birlikteyseniz eğer, yeni tanıştığınız insanlar sevgilinizi huzursuz edebilir ve bu size olumsuz bir şekilde dönüş olabilir. Umursamadığınız bu dönemde biraz sevgilinizle ilgilenmekte fayda var.

  Balık Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Balık Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu döneminde art arda kötü kararlar alabilirler. Bu yüzden daha sonra pişman olabilecekleri her türlü karar için sakince düşünmeli ve mümkünse karar vermeyi ertelemeliler. Yine bu dönemde geçmişteki konuları kapatmak isterken kendilerini bu konuların içinde boğulmuş bulabilirler.

  Günlük Balık Burcu Yorumu

  Güler yüzünüzün artacağı bugünlerde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Etrafınızda kırıldığınız bir çok dostunuz var fakat bunu takmamanız gerekir çünkü sizin sağlığınıza oldukça zarar veriyor. Eğlenceyi dibine kadar yaşayacağınız çalışma hayatınızda da başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. İsteklerinizi açıkça söylemekten çekinmeyeceksiniz ,çekinmemelisiniz de. Sevdiklerinizle dinlemekte fayda olduğunu düşünüyorum sizde öyle düşünüyorsunuz fakat gerçekleştiremiyorsunuz. İş hayatınız oldukça yorucu geçecek bazı sıkıntılar yaratacak yeni iş arkadaşlarını kafanıza takabilir onlara sinir olabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz