Burçlar Nuray Sayari 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  136

  Yay Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Yay Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu Yay burçları içinde adeta bir fırsat olacak. Bu dönemde güçlü sezgilerini başkalarını motive eden şeyleri anlamak için harcayacak olan Yay burçları maddi konuların gündeme geldiğini ve maddi değişimler nedeniyle itibarlarının arttığını görebilirler. Ancak bu dönemde onları en fazla zorlayacak şeyin ön yargıları olacağını da söyleyelim. İlişkilerini gözden geçirecek olan Yay burçlarının radikal kararlar vermeleri mümkün.

  Günlük Yay Burcu Yorumu

  Baş ağrılarının tuttuğu bugünlerde bazı şeyleri kafanıza takmamakta fayda var. Duygusal yönünüz ağır basıyor buda sizi oldukça kırılgan yapıyor. Ani kararlar hayatınızda birçok değişikliğe neden olacaktır alacağınız ani kararlardan daha temkinli olmanız gerekecek. Eğer sıkıntınız varsa bunu eşinize veya sevgilinize aktarmalısınız. Enerjinizin yüksek olduğu dönemlerin geleceğini unutmayın. Sevgiliniz yoksa olacağı zamanlarda aynanın karşısından ayrılmayacaksınız, kendinize bir tık daha bakım yapacaksınız. İş hayatınızda olumlu şeyler olmayabilir. İş arkadaşlarınızla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Günlük seyrinde devam eden hayatınızda fazla bir değişiklikler olmayacak. Sağlığınızın önemli olduğunu düşüneceğinizden dolayı sağlığınıza da fazlasıyla dikkat edeceksiniz.

  Oğlak Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Oğlak Burcuna Etkisi

  Planladıkları işlerin tam tersi yönde ilerlemesi oları fazlasıyla huzursuz edebilir. Bir şeyler ters gittiğinde esip gürlemek yerine kendilerini iletişim problemlerini çözmeye ve gecikebilecekleri yerler için daha iyi planlar yapmaya adamalılar.

  Günlük Oğlak Burcu Yorumu

  Bu aralar istekleriniz istediğiniz gibi değil. Hayat sıkıcı oluyor bazen de eğlenceli buluyorsunuz bu aralar ruh değişiminiz oldukça seviyede hareketlerinize biraz daha dikkat etmekte fayda var. Önünüzde güzel zamanlar var fakat siz bunu elinizle itiyorsunuz. Partnerinizle kavgalarınızda daha dikkatli olursanız iyi yerlere gelebilirsiniz. Çalışma hayatınızda olumlu şeylerin olacağı aşikar. Ailenizle bağlarınız oldukça güçlenecek. Farklı ortamlar da bulunabilirsiniz Buda size çok iyi gelebilir. Çevrenizde oldukça dikkat çekici oluyorsunuz bu aralar.. Sizi seven dostlarınız sizinle vakit geçirmeyiz seviyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz