Burçlar Nuray Sayari 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  136

  Terazi Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Terazi Burcuna Etkisi

  Kendileri sosyal medya gibi mecralarda mükemmel gibi göstermeye çalışsalar da gerçekler ortaya çıktığında adeta çıplak kalmış gibi hissedebilirler. Bu süreçte değişimi kabullenmeliler

  Günlük Terazi Burcu Yorumu

  Baş ağrılarının tuttuğu bugünlerde bazı şeyleri kafanıza takmamakta fayda var. Duygusal yönünüz ağır basıyor buda sizi oldukça kırılgan yapıyor. Ani kararlar hayatınızda birçok değişikliğe neden olacaktır alacağınız ani kararlardan daha temkinli olmanız gerekecek. Eğer sıkıntınız varsa bunu eşinize veya sevgilinize aktarmalısınız. Enerjinizin yüksek olduğu dönemlerin geleceğini unutmayın. Sevgiliniz yoksa olacağı zamanlarda aynanın karşısından ayrılmayacaksınız, kendinize bir tık daha bakım yapacaksınız. İş hayatınızda olumlu şeyler olmayabilir. İş arkadaşlarınızla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Günlük seyrinde devam eden hayatınızda fazla bir değişiklikler olmayacak. Sağlığınızın önemli olduğunu düşüneceğinizden dolayı sağlığınıza da fazlasıyla dikkat edeceksiniz.

  Akrep Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Koç Burcuna Etkisi

  Önümüzdeki günlerde sık sık iniş çıkışlar yaşayacak olan Akrepler etraflarında olup bitenleri anlamakta zorlanacaklar. Tembel olduğunu düşünen ya da uzun zamandır bir şeyi erteleyen Akrep burçları ise Merkür retrosuyla birlikte harekete geçmek zorunda kalacak.

  Günlük Koç Burcu Yorumu

  Sizin için sıkıcı bir gün daha ama sıkıntılarınızın gideceği bu dönemde hayırlı şeylere vesile olacak. Hayaller kurmayı seviyor ve bunları uygulama yapabiliyorsunuz. Yakında ailenize kavuşacak, sevdiklerinize kavuşacaksınız. Aklınıza takılan ne aklınıza koyduğunuz birçok iş var fakat yakında gerçekleştireceksiniz. İlerisi için kenara bir miktar para için çalışmalarımıza devam edeceksiniz. İş hayatınız oldukça keyifli geçiyor fakat dikkat etmekte fayda var. İkna kabiliyetiniz bazen yüksek bazen hiç yok gibi sizi ikna etmeye kalkarsa hemen inanıyorsunuz. Geçmişinizdeki yaşadığımız birçok olay karşınıza çıkacak onu güçlü yapınız da bunu sitesinden göreceksiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz