Burçlar Nuray Sayari 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  136

  Aslan Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Aslan Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu döneminde arka planda kalmayı tercih edebilirler. Her şeyden ve herkesten uzaklaşmak istedikleri bu dönemde eğlenmek yerine kendilerine zaman ayırmayı tercih edeceklerdir. Şarj olmak isteyecekleri bu günlerde hayata geliş amaçlarını ve hayattaki hedeflerini sorgulayabilirler.

  Günlük Aslan Burcu Yorumu

  Hayatınızda önemli gelişmeler olacak ama siz her zamanki gibi bunu elinizle geri tepeceksiniz. Duyduğunuz her şeye inanacaksınız buda çevrenizde insan kaybetmeye neden olacak. Hayatınızda verimli olacak, önemli projeler yapacaksınız. Bazı insanların size yaptığı yanlışları öncelerde fark etmiyordunuz, şimdiyse fark edeceksiniz.  Gözünüzü açacaksınız. Size sunulan teklifleri gözünüz kapalı kabul edeceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile alacağınız kararlar ortak olacak. Maddi anlamda sıkıntıdan kurtulacaksınız. Önemsediğinizsin insanlarla birlikte güzel keyifler çatacaksınız.

  Başak Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Başak Burcuna Etkisi

  Başak burçları Merkür retrosuyla sabırlarının test edildiğini hissedebilirler. Yaşayacakları büyük kaos kişilikleri ve en sevdikleri düzen meraklarıyla çakışabilir. Dikkatlice planladıkları şeylerin bile ters gidebileceği bu günlerde sakin olup, hiçbir şeyin mükemmel olamayacağını kabullenmeliler. İş hayatlarında ciddi problemler yaşamaları mümkün.

  Günlük Başak Burcu Yorumu


  Hayat kafanıza göre yaşamak da üstünüze yok buda size çok iyi geliyor. Derdinizi tasanızı bir kenara bırakıp sevildiğinizi görseniz mi diyorum. Arkadaş çevrenizden birisi sizi içten içe kin besliyor dikkat etmenizde fayda var. O aileniz sizinle birlikte planlar yapmaya bayılıyor ama siz arkadaşlarınızla da vakit geçirmek istiyorsunuz. Geleceğe dair güzel planlar kuracaksınız. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak buda sizi maddi açıdan rahata kavuşturacak. Sevgiliniz varsa aranızda bazı tartışmalar çıkabilir buda sizi olduğunuzdan daha da sinirli yapacak.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz