Burçlar Nuray Sayari 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  136

  İkizler Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun İkizler Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu döneminde içe kapanık olabilirler. Yaz mevsimiyle birlikte gelen sosyalliklerini bir anda kaybedip, davet edildikleri hiçbir yere gitmek istemeyebilirler. Ancak bu dönemde morallerini bozmamalı, kendilerini şarj ettikleri bir dönem olarak düşünmeliler. Bu süreçte maddi konular gündeme gelebilir.

  Günlük İkizler Burcu Yorumu

  Beklemediğiniz birinden beklemediğiniz sürprizler alabilirsiniz. Tadınızı huzurunuzu kaçıracak insanları hayatınızdan uzaklaştırın. Bu aralar çok dalgınsınız çünkü özlediğiniz düşündüğünüz biri var. Üzülmeyin ki oda sizi bu şekilde önemsiyor ve düşünüyor. Kaderimde ne varsa yaşayacağım demeyin bazen kaderi yenmek de sizin elinizde. Hayatı doyasıya yaşamaya bakın, düşüncelerle bir yere kadar ilerleyebilirsiniz. Geleceğe dair güzel planlar yapıyorsunuz içinde sevdiğinizin de olduğu olduğu plan sizi heyecanlandırıyor. Çalışma hayatınızda bazı sorumluluklarını sizi geri tepiyor.

  Yengeç Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Yengeç Burcuna Etkisi

  Yengeç burçları bu dönemde kendilerini olduklarından çok daha fazla duygusal hissedebilirler. Uzun zamandır kendilerini ağlamamak için tutsalar da bu dönemde tüm duygularını serbest bırakıp büyük bir duygusal boşalma yaşayabilirler.

  Günlük Yengeç Burcu Yorumu

  Sinirleriniz oldukça yüksek seyrinde. Kendinize hakim olmanız sizin elinizde bazen sizi sinirinizle imtihan ediyorlar ama dayanacaksınız. Sevgiliniz size çok iyi gelecek bazı konularda bazı tartışmalar, sıkıntılar canınız sıkan konuları sevgilinize açacaksınız ve rahatlayacaksınız. Kısacası sevgilinizden pozitif enerji alacak ve moraliniz yükselecek. İsteklerinize, sevdiklerinize sahip çıkmanızı, çevrenizdeki dostlar tarafından takdir edileceksiniz. İnancınız oldukça yüksek fakat bunu düşürmeye çalışan biri var Buda yakın dostumuzdan biri de tavırlarını bir gözden geçirirseniz anlayacaksınız. Maddi anlamda biraz sıkıntı içerisindesiniz fakat geçecek. İş hayatında bazı yenilikler görünüyor bu da şansınızın artacağını yönünde bir işaret olabilir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz