Burçlar Nuray Sayari 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  50

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu ,Boğa Burcu,İkizler Burcu ,Yengeç Burcu,Aslan Burcu Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod, Merkür Retrosunun Burcunuza Etkileri

  07 Temmuz Pazar BURÇ YORUMLARI

  Koç Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Koç Burcuna Etkisi

  Koç burçlarını çok daha içe dönük bir dönem bekliyor. Kabuklarına çekilecekleri bu dönemde kendilerini iyileştirmeye çalışırken iç dünyalarında bir türlü kapatamadıkları konularla iç savaş verebilirler

  Günlük Koç Burcu Yorumu

  Güzelliğiniz, size has alımınız oldukça dikkat çekiyor. Bütün gözlerin üzerinizde olacağı bugünlerde nazar dualarınızı eksik etmemekte fayda var. Sevdiğiniz ile birlikte güzel planlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile ufak seyahatler veya ufak eğlenceler düzenleyebilirsiniz. Herkesle iyi anlaşan fakat herkesi de sevmeyen birisiniz. Güler yüzünüz, yüzünüzden hiç eksik olmasın çünkü insanlar sizin üzüntünüz de bile güldüğünüzü biliyor fakat hiç belli etmiyorsunuz. İş hayatınızda çalıştığınızın karşılığını kenara koyarsanız ilerisi için güzel birikimler sizi bekliyor. Ailenizi çok önemsiyor çokta seviyorsunuz. Yakınlarınızı ara sıra ararsanız hem onları hem de kendinizi mutlu etmiş olacaksınız.

  Boğa Burcu 07 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumu

  Merkür Retrosunun Boğa Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu döneminde önemli konulardan inandıkları şeyleri savunmak için atılsalar da sessiz kalmaları gerektiğini hatırlatmalıyız. Bu özellikle derinden etkiler yaratacak yanlış anlaşılmaları önleyecektir.

  Günlük Boğa Burcu Yorumu

  Kendinizi oldukça rahat hissediyorsunuz çünkü sizin bu doğanızda var. Hayatı öylesine değil ölesiye yaşıyorsunuz heyecanınıza heyecan katıyorsunuz. Geleceğe dair planlar yapacaksınız bu yaptığınız planlar ise sizin biraz daha oturaklı olmanı sağlayacak. Sevdiğiniz biri var fakat ona açılmakta çekiniyorsunuz. Ciddi düşündüğünüz iş konuları epeyce kafanızı bunaltacak bu ara fakat kafanıza takmazsanız daha rahat edeceksiniz. Beklemediğiniz anlarda bazı olaylar mutlu sonlarla bitebilir buda sizi hayata daha da bağlayacak.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz