Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu – 07 Temmuz

  0
  33

  Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları 7 Temmuz 2019 pazar – Astroloji

  Yengeç BURCU 07 TEMMUZ YORUM

  Çevreniz sizinle ilgili bazı tereddütlerinin olduğunu düşüneceğiniz güne başlayabilirsiniz. Bu durum kesinlikle sizin alınganlığınızdan kaynaklı olacağını bilin. İş veya kariyer konularında ön plana çıkacağınız bir günün içinde olabilirsiniz. İş hayatınızın gereği yeni bir çevre edinebilirsiniz. Önemli dostunuzun bir takım problemleriyle sizinde muhattap olmanız gereken durumlar olabilir. Olaylara objektif yaklaşımınız çok önemli. Sağlığınız konusunda kendinizi tereddütte hissettiğiniz anda kendinizi muayene ettirmeniz doğru bir karar olabilir. Bugün sizinde mutlu olmanız için değerli olarak nitelendirdiğiniz kişileri mutlu etmek yeterli olacak. 

  Yengeç BURCU 06 TEMMUZ YORUMU

  Olaylara bakış açınız çok farklı buda sizin benliğinizi yansıtıyor.Çevrenizdeki bazı insanlar sizin abartılı bir şekilde olayları anlattığınızı söylüyor oysaki siz gerçekleri anlatıyor olacaksınız böyle sizin abartılı anlattığınızı söyleyen insanlara pek de kulak asmayın.Geçmişi pek de kafanıza takmayın çünkü herkesin bir geçmişi vardır siz birlikte olduğunuz insanla veya arkadaş çevrenizde olan insanlarla geçmişin pek de bir önemi olmadığını sadece bu geçmişin size tecrübe katacağını herkese vurgulayabilirsiniz. Sizinle alay eden bir arkadaşınız var artık gücünüze gitmeye başladı, bu yüzden ona uyarı yapabilirsiniz fakat yine yapmaya devam edecek, siz bence yavaş yavaş arkadaşınızdan uzaklaşın.

  Yengeç BURCU 05 TEMMUZ YORUMU

  Sıkıntılarınızla kendi başınızın çaresine bakacaksınız çünkü biliyorsunuz ki herkes tek doğdu tek ölecek. Hayata karşı bakış açınızın değiştiği bir dönem fikirlerinizi ve düşüncelerinize karşı tarafa daha farklı aktarabiliyorsunuz bu farklı bakış açınız iş hayatınız ve geleceğinize de yansımış buda sizi olumlu sonuçlara yönlendirecek. Ailenizle daha sakin konuşmaya çalışın sinirlerinizi bastırmaya özen gösterin ki aileniz de sizi daha iyi anlasın ve daha iyi çözümlerle olumlu sonuca varın. Geleceğinize dair güzel iş teklifleri alabilirsiniz ve güzel projelerde bulunabilirsiniz Buda sizin geleceğinizi etkileyecek projeler olacak. 

  YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz