Burçlar Nuray Sayari 3 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  85

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  03 Temmuz Çarşamba BURÇ YORUMLARI

  Koç Burcu 03 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Canınızı çok sıkmayın, sıkıntıların geçeceği bir gün. Geçmişte yaşadığınız bazı kötü olaylar karşınıza çıkabilir ve bu olaylar karşısında ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. İş arkadaşlarınızdan bazıları sizinle alay edebilir fakat siz onların seviyesine düşmeyeceksiniz. Ev yaşantınızda bazı aksaklıklar olabilir.

  Sizleri teselli edecek çok insan var çevreniz insanlarla dolu fakat siz kendi kendinize üzülüp kendi kendinizi teselli etmeyi daha bir ön planda buluyorsunuz.Geçmişe dair birkaç anlayışla karşılaşabilirsiniz Üzüleceğinizi düşündüğünüz bazı konularda artık üzülmediğinizi fark ettiğiniz an olgunlaşacaksınız Buda sizi eskilerden tecrübe edineceğinizi öğretecek. Alacağınız iş tekliflerinde iş görüşmelerine gittiğinizde etkili bir konuşma yapancağınızdan hemen işe alımınız olabilir çünkü karşınızdakini konuşmalarınızla bayağı bir etkiliyorsunuz. 

  Boğa Burcu 03 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Görüyorum ki bugün bayağı agresifsiniz. Bir anınız bir anınınızı tutmuyor. Sevgiliniz var ise sevgilinizle geçireceğiniz güzel vakitler var fakat arada ufak tartışmalar olabilir alttan almaya dikkat edin. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak ve bu sizi tecrübe olarak geri dönecek.

  Olası durumlarda kafanızı yormadan evet diyebileceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz bu sizin için çok iyi bir şey. Yaşadığınız olayla karşısında donuk kalabilirsiniz her şeye rağmen yine de seviyenizi korumanız çok taktir edilesi bir durum. Amaçlarınız doğrultusunda ilerlemeyi bırakmayın hep kendinize güvenin ben bunu başarabilirim diyin. Bazı durumlarda kendinizi soyutlamayı çünkü istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz Buda sizin en doğal hakkınız özgürlük kavramı tam sizlik bir kavram bunuda olabildiğince dozacında kullanın. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz