Günlük Burçlar – 30 Haziran Pazar

  0
  30

  Günlük burç yorumlarınızı her gün haber sitemizden takip edebilirsiniz. Videoyu izleyerek Temmuz ayı burç yorumlarını dinleyebilirsiniz.

  Koç ünlük Burç Yorumu

  Yüksek tempoya alışık yapınızdan dolayı günün yoğunluğu size daha fazla güç verecek. Moraliniz normal seviyede izlerken akşam üstüne doğru keyfinizde biraz düşüşler yaşayabilirsiniz. Bu durumu olumsuz bir hal olarak kesinlikle algılamamalısınız. Çünkü haftanın verdiği yorgunluk vücudunuza yavaş yavaş belirginleşecektir. Yardımsever olmak istekleriniz karşısında maddiyatınız da yerindeyse 3-5 çikolatayı cebinize atın ve sokağa çıkın. Sokakta hiç tanımadığınız küçük çocuklara verdiğinizde hem kendiniz hemde çikolatayı alan çocuklar kendini mutlu hissedecektir. Bir ilişki içerisinde değilseniz havadaki aşk kokusunu duyacaksınız. 

  Boğa Günlük Burç Yorumu

  İnatçı karakteriniz yeniden baskın bir hal içinde olacağından dolayı çevrenizdeki bazı insanlar sizlerden uzaklaşabilir. İnadınızın yanı sıra umursamaz tavırlarınızdan dolayı kalıcı kalp kırıklıklarına sebebiyet verebilirsiniz. Ailevi meselelerden dolayı aile fertleriyle bir araya gelebilirsiniz. Bu toplantıda miras konuları söz konusu olabilir. Aşk hayatınız olduğu gibi rutin düzende devam edecek. Keyfinizi kaçıracak herhangi bir durumda ilgili olaydan uzak durmanız gerekebilir. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz