Burçlar Nuray Sayari 30 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
467
30 haziran burçlar

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

30 Haziran Burç Yorumlarını Okuyun

Koç Burcu 30 Haziran 2019 Pazar Yorumu

Yüksek tempoya alışık yapınızdan dolayı günün yoğunluğu size daha fazla güç verecek. Moraliniz normal seviyede izlerken akşam üstüne doğru keyfinizde biraz düşüşler yaşayabilirsiniz. Bu durumu olumsuz bir hal olarak kesinlikle algılamamalısınız. Çünkü haftanın verdiği yorgunluk vücudunuza yavaş yavaş belirginleşecektir. Yardımsever olmak istekleriniz karşısında maddiyatınız da yerindeyse 3-5 çikolatayı cebinize atın ve sokağa çıkın. Sokakta hiç tanımadığınız küçük çocuklara verdiğinizde hem kendiniz hemde çikolatayı alan çocuklar kendini mutlu hissedecektir. Bir ilişki içerisinde değilseniz havadaki aşk kokusunu duyacaksınız. 

Boğa Burcu 30 Haziran 2019 Pazar Yorumu

İnatçı karakteriniz yeniden baskın bir hal içinde olacağından dolayı çevrenizdeki bazı insanlar sizlerden uzaklaşabilir. İnadınızın yanı sıra umursamaz tavırlarınızdan dolayı kalıcı kalp kırıklıklarına sebebiyet verebilirsiniz. Ailevi meselelerden dolayı aile fertleriyle bir araya gelebilirsiniz. Bu toplantıda miras konuları söz konusu olabilir. Aşk hayatınız olduğu gibi rutin düzende devam edecek. Keyfinizi kaçıracak herhangi bir durumda ilgili olaydan uzak durmanız gerekebilir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz