Burçlar Nuray Sayari 22 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  54

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  22 HAZİRAN Bugün BURÇ YORUMLARI

  Koç Burcu 22 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

  Güvendiğiniz insanlara tekrardan bir göz atın bazı güvendiğiniz insanlar size yanlış yapabilir bu yüzden daha tedbirli davranın. Çok yakın bir arkadaşınız sizin kötü gününüzde yanınızda olacak. Sevmediğiniz insanlarla muhatap olmayı tercih etmiyorsunuz yapmacık olmaktansa ölürüm daha iyi diyorsunuz. Bir arkadaşınızla tartışabilirsiniz ufaktan tavrınızı ortaya koyabilirsiniz fakat ön yargılı yaklaşmamanızı tavsiye ederim. Geleceğe dair sizin belirlediğiniz kurallar doğrultusunda ilerliyorsunuz hedefimize ulaşmak için kısa bir zaman kaldığının farkındasınız ve bu yüzden daha bir yoğunsunuz. 

  Boğa Burcu 22 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

  İnsanları ikna etmekte üstünüze yok ikna kabiliyetiniz çok yüksek bunu iyi yönlere değerlendirebilirsiniz. Gören sizin için çok önemli özellikle ilişki konusuna gelince daha bir önem veriyorsun karşınızdakinden empati yapmasını bekliyorsunuz ve istediğiniz gibi de olacak. Eski sevgiliniz karşınıza çıkabilir fakat onu görmemeye bakmamaya özen gösterin. İlişkide üstün taraf olmayı seçiyorsunuz fakat bazen karşınızdakine de fırsat vermelisiniz ağzınızdan çıkan şeylere de daha bir dikkat etmelisiniz özen göstermeyi deneyin. Sağlık sorunlarıyla ufak ufak uğraşıyor bilirsiniz şimdiden daha dikkatli olun bizden size tavsiye. Kendinizle başbaşa kalmaya özen gösterin çüklü arada insan kendi kafasını dinlemek ister.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz