Burçlar 14 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları- Astroloji Nuray Sayari

0
17876

OĞLAK BURCU 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda biraz zorluklar olacak fakat bu zorluklara karşı göğüs gereceksiniz ve bu zorluklar karşısında biraz bocalayabilirsiniz. Sizden habersiz yapılan bütün kontroller üzerine biraz tepkisiz kalabilirsiniz. Geçmişte kafanıza takılan bazı olaylar olmuş ve bu olayları hala gündeme getirip çok gereksiz yere kendinizi üzüyorsunuz de sevgilinizi de öyle. Hatalarınızın olduğunu biliyorsunuz fakat hatalarınızla yüzleşmekten korkuyor kendiniz oldukça geri çekiyorsunuz. Kariyer hayatınızda kendi düşüncelerinizi kendi hayatınız olduğundan dolayı, başkalarının ne dediği sizi ilgilendirmemeli siz yolunuza bakmalısınız. İş hayatınızla ilgili bazı beklentileriniz olacak fakat beklentilerinizi çok yüksek düzeyde tutmayın çünkü hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

KOVA BURCU 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evde veya iş hayatınızda olan gruplamalar da planda olmaktan hoşnut duyuyorsunuz. Yaşayacağınız bir olay karşısında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yeni keşiflerin olacağı bir gün gezmeyi seviyor ve eğlenceyi de fazla abartıyorsunuz. Düzgün ve güvenilir bir kişiliğiniz var oda çevrenizdeki iş arkadaşlarınız olsun veya normal hayattaki sevdikleriniz, yakınlarınız olsun sizinle gurur duyuyor ve sizinle arkadaşlık etmekten memnun kalıyorlar. Kazanacağınız bir miktar para var ve bunu har vurup harman savurmayın ilerisi için lazım olacak dikkat etmenizde fayda var. Dikkat etmeniz gereken bu parayla gelecekte bir yatırım olacak. Sevgilinizle bazı tatsızlıklar yaşayabilir Ve moralinizin bozulmasına neden olabilirsiniz. Aşka hayatınız bugün biraz yorucu geçecek yaşadığınız her olayı sevgilinize yüklenmemenizde fayda var.

BALIK BURCU 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güzelliğiniz, size has alımınız oldukça dikkat çekiyor. Bütün gözlerin üzerinizde olacağı bugünlerde nazar dualarınızı eksik etmemekte fayda var. Sevdiğiniz ile birlikte güzel planlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile ufak seyahatler veya ufak eğlenceler düzenleyebilirsiniz. Herkesle iyi anlaşan fakat herkesi de sevmeyen birisiniz. Güler yüzünüz, yüzünüzden hiç eksik olmasın çünkü insanlar sizin üzüntünüz de bile güldüğünüzü biliyor fakat hiç belli etmiyorsunuz. İş hayatınızda çalıştığınızın karşılığını kenara koyarsanız ilerisi için güzel birikimler sizi bekliyor. Ailenizi çok önemsiyor çokta seviyorsunuz. Yakınlarınızı ara sıra ararsanız hem onları hem de kendinizi mutlu etmiş olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz