Burçlar 14 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları- Astroloji Nuray Sayari

0
17876

TERAZİ BURCU 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgilinize yapacağınız sürprizle onu kendinize bağlayabilir ve daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. İlişkinizde farklı boyutlar olacak Ve bu sizi çok daha iyi yerlere sürükleyecek. Eğer bir ilişkiye sahip değilseniz ilişki tadında yaşayacağınız bir flört evresi kapıda. Arkadaşlarınızla yapacağınız sohbetlerde birinin size karşı kin beslediğini öğreneceksiniz veya hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızın tavırlarına konuşmalarına dikkat ederseniz daha iyi bulacaksınız. Bu iş konusunda yapacağınız anlaşmalar sizi çok iyi yerlere getirecek. İlerisi için güzel planlar yapıyorsunuz ve bu planlar gerçekleşecek. Maddi anlamda biraz sıkıntı çekiyordunuz fakat bu sıkıntılar geçecek çünkü elinize gelecek fırsatları iyi değerlendireceksiniz. Bir konuda aile büyüklerimizden alacağınız yardım ile kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Şans bugün sizden yana iyi kullanın derim.

AKREP BURCU 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok sakinsiniz bu aralar fakat bu sakinliğin altında aslan yatıyor. Arkadaş çevrenizle daha sıkı fıkı olacaksınız ama yinede dikkat edin her iyi şeyin ardından ne olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. Sevgilinizle sıcak, samimi, duygusal anlar yaşayacaksınız. Bu aralar özlediğiniz biri var hem de aşırı fakat bunu belli etmekte çekiniyorsunuz. Çalışma hayatınızda önemli kararlar görünüyor alacağınız bu kararlarda hayatınız oldukça şekillenecek. Harcamalarınıza dikkat edin ufaktan kenara birikimler yapın bir kaç sene sonrası için iş kurma planlarınızda lazım olacak. Sağlığınıza dikkat edin. Şans sizden yana bugün size iyi gelecek renk ve huzur verecek renk yeşil olacak.

YAY BURCU 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar çok yorgunsunuz fakat dinlenmek için kendinize biraz zaman ayırmanız gerekiyor. İlginç kişilerle tanışabilir hayatında biraz farklılık katabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde sizinle alay eden bir arkadaşınız ne ederse kendi bulacak. Aşık olacağınız bir kişiyle bir sokakta karşılaşabilirsiniz. Aklınız ile hareket etmeniz de fayda var çünkü bu sizi çok daha iyi yerlere getirecek. İş hayatınızda bazı aksaklıklar olabilir bu yüzden biraz kendinizi toparlarsanız daha iyi olacak. Sevgilinizi daha sımsıkı sararsanız o da size öyle saracaktır hiç şüphesiz. Çocuğunuz var ise çocuğunuz ile ilgili bazı konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Mutluluk adım adım size yaklaşıyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz