Burçlar 14 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları- Astroloji Nuray Sayari

0
17876

YENGEÇ BURCU 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Baş ağrılarının tuttuğu bugünlerde bazı şeyleri kafanıza takmamakta fayda var. Duygusal yönünüz ağır basıyor buda sizi oldukça kırılgan yapıyor. Ani kararlar hayatınızda birçok değişikliğe neden olacaktır alacağınız ani kararlardan daha temkinli olmanız gerekecek. Eğer sıkıntınız varsa bunu eşinize veya sevgilinize aktarmalısınız. Enerjinizin yüksek olduğu dönemlerin geleceğini unutmayın. Sevgiliniz yoksa olacağı zamanlarda aynanın karşısından ayrılmayacaksınız, kendinize bir tık daha bakım yapacaksınız. İş hayatınızda olumlu şeyler olmayabilir. İş arkadaşlarınızla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Günlük seyrinde devam eden hayatınızda fazla bir değişiklikler olmayacak. Sağlığınızın önemli olduğunu düşüneceğinizden dolayı sağlığınıza da fazlasıyla dikkat edeceksiniz.

ASLAN BURCU 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda hep başta olduğunuz gibi ilişkilerinizde de başta olmak istiyorsunuz fakat bu böyle ilerlemiyor çünkü karşınızdaki insanlar her zaman aynı olmuyor ve bu yüzden birinden ters tepki alabilirsiniz. Daha dikkatli olmanızı ve sözlerinizde temkinli davranmanızı öneririm. Hayata dair güzel planlar içerisindesiniz. Planların gerçekleşeceğine inanıyorsunuz ve inanmak başarmanın yarısı siz yarısını bitirmiş durumdasınız. Pes etmeden devam etmelisiniz. Arkadaş çevrenizde sizi sevenler yanınızda olacak bir sorun karşısında ne yapacağınızı bilmediğiniz bir anda sizi seven dostlarınız yanınızda olacaklar. Ailenizi özlemiş gibisiniz yakında ailenizle görüşebilirsiniz. Gereksiz konulara takılmamanızı şiddetle tavsiye ederim çünkü hayatta sizden başka önemli birisi yok. Maddi açıdan biraz daha tutumlu olmanızı, maddiyatınız iyi olsa da kenara para atmanızı öneririm. Bu aralar sıkıntı içine girebilirsiniz dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş alanında bazı yatırımlar yapabilirsiniz fakat bu yatırımlar çok işinize yarayacak. Geleceğe dair bakış açınızın değişeceği bir gün çünkü sizi seven dostlarınız sizin iyiliğiniz düşünüyor ve size birkaç fikir sunuyor. Partnerinizle konuşacağınız bir konu var ve bu konu sizin ilginizi çekecek partnerinizi pür dikkatle dinleyecek, ona onay vereceksiniz. Bazı düşmanlarınız sizinle çok uğraşıyor, sizi hayale yönlendiriyor fakat hayal içinde yaşamadığınızı onlara gösterin çünkü siz gerçekçi birisiniz. Maddi anlamda ufak sıkıntılar çekebilirsiniz ama bu çok büyük kayıplar değil yinede dikkat etmeniz gerekiyor. Şans sizden yana bunu çok iyi kullanın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz