Burçlar 11 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları- Astroloji Nuray Sayari

OĞLAK BURCU 11 HAZİRAN 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gününüz dolu geçirmek için fırsatlar arayacaksınız. Şu sıralar kendinizi yalnız hissediyor olarak bulacaksınız. Eşiniz veya dostlarınız ile sıkı bağlantılar kurun. Canınız sıkacak her türlü olay ve düşündürücü diyaloglardan sakınmaya bakın. Düşüncenizde geçen her türlü güzel kareyi canlandırmak için var gücünüzle emek verin. Fikrinize veya planlarınıza saygı duymayacak her türlü kötülüğü hayatınızdan uzaklaştırmaya bakın. Kış ayından olsa gerek üstünüzdeki hantallığı bir an önce atmaya bakın. Çünkü yeni ilişkiler kapıda.

KOVA BURCU 11 HAZİRAN 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntısız bir gün geçireceksiniz sizin için bu bir başlangıç olacak. Sakinliğinizi korumada üstünüze yok bu hep böyle devam eder inşallah. Karşı taraftan ilgi bekliyorsunuz fakat sizinde karşı tarafa ilgisiz kaldığını duyar gibisiniz, herşey yoluna girecek sakın üzülmeyin. Ailenizle daha fazla vakit geçirmek istiyorsunuz bu ara isteklerinizde ona göre şekillenecek ailenizde size karşı daha yumuşa ve pozitif yaklaşıcak. Maddi anlamda sıkıntılı bir dönem olabilir ama merak etmeyin elinize geçecek olan fırsatlarla bir miktar para kazanabilirsiniz seçimlerinizi doğru yapmanızı tavsiye ederim.

BALIK BURCU 11 HAZİRAN 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnadınızın yoğun olduğu bir dönemdesiniz. İnatçılığınızdan dolayı kayıp edeceğiniz bazı şeyler olabilir. Hayatınızdan eksilmesini istemediğiniz şeyler için biraz daha özümüze dönmeli ve inatınızı kırmalısınız. Şansınız bu aralar size gülüyor. Şansınız çoğunlukla size iş hayatınızda yardımcı olacak. Eğer pozisyonlu bir işte çalışıyorsanız emeğinizin ve başarınızın karşılığını kıdem alarak almanız olası. Aileniz içerisinde konuşuluyorsunuz. Aileniz, sizinle birlikte bazı şeylere girişmeye planlamakta. Dikkatinizi toplayarak planlara yoğunlaşmasınız. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.