Burçlar Nuray Sayari 09 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları- Astroloji

TERAZİ BURCU  09 HAZİRAN 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki insanları bu sıralar çok güldürüyorsunuz, bunun karşılığında sizin de yüzünüz gülecek. Çıktığınız bir seyahatin sonunda bir kutlama olduğunu bilmelisiniz. Kutlamanın ardından ise ait olduğunuz yere geri dönüşünüz olacak. Duygusal arayışlarınız maalesef anlamsız bir çaba olarak kenarda duruyor. Daha inançlı olmalısınız.

Terazi burcu aşk yorumu

Bu aralar daha çekici ve seksi görüneceksiniz.

AKREP BURCU09 HAZİRAN 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Keyifli bir gün! Henüz ısınmaya başladığınız bir dostunuz ile yakınlığınız arttıkça ilişkinizin duygusal boyutu da aniden bir değişim gösterebilir. Geçmiş çivilerinizi sökmeye çalışırken kendinizi bu denli yormanız çevrenizi üzüyor. İçinize kapanıklığınıza çare bulacaksınız. Vakit daralıyor.

Akrep burcu aşk yorumu

Aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor, hazır mısınız?

YAY BURCU 09 HAZİRAN 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şıpsevdilik konusunda kapışabilecek tek burçlardan olmalısınız. Dün A’ya bugün Z’ye gönül veriyorsunuz. Daha dengeli kararlar almalısınız. İçsel dengeniz sağlam olsa da dışarıya yansıttığınız karakterin çizgisi çevrenizi şaşırtıyor. Akşam üstü dostlarınız ile beraber zaman geçirerek onlara bazı dertlerinizi anlatmalısınız; çünkü onlar size oldukça değer vermektedir.

Yay burcu aşk yorumu

Sevgiliniz sizden ilgi bekliyor. Onu yanlız bırakmayın, üzülürsünüz.

OĞLAK BURCU 09 HAZİRAN 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ani bir karar ile bir yüzleşmeye karar vereceksiniz ancak bu yoğunluğu nasıl geride bırakacaksınız merak konusu. İkili diyaloglarınızdan dolayı kıskanıldığınızı fark ediyor olmalısınız. Artık tepki gösterme ve haddini bildirmeniz gereken insanlar ile karşı karşıya gelme zamanı geldi.

Oğlak burcu aşk yorumu

Sürpriz teklifler olabilir 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.