Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 08 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji

OĞLAK BURCU 08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yaşamış olduğunuz ve gerçekleşen olayları aklınızda çok fazla büyüttüünüzdan dolayı hissetmiş olduğunuz huzursuzluk normal. Her bir şeyi kafaya takmak yerine biraz daha rahat olursanız eğer kafanızda birikmiş olan örümcek ağları gün geçtikçe azalacak. Geçmişte yakın arkadaşlarınız veya önemli sayılacak kişilere yapmış olduğumuz hatalar için özür dilemenin ya da bir şekilde telafi etmenin tam da zamanı. Aileniz tarafından destekleneceğiniz günler bu günler. Bugün mutlu olmanız için hiçbir engel yok. Günden keyif almanız dileğimle.

KOVA BURCU 08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sayın kova, bugünkü alınganlığınızın nedeni nedir? Size karşı olan ilginin azaldığını mı düşünüyorsunuz? Bugün aslında tam da size uygun bir gün. Çevrenizdeki kişiler tarafından farkedilmenizi sağlayacak bir takım gelişmeler yaşayacaksınız. Bu gelişmeler sayesinde gerek iş gerek ise aşk konusunda beklentilerinizin karşılanması olası. Özellikle bugün ailenize karşı yaklaşımınızda biraz daha nazik davranmalısınız. Gücünüzü daha iyi kullanabileceğiniz yeteneklerinize harcamanızda fayda var.

BALIK BURCU 08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde sürekli uzaklara dalıyorsun sanki? Sürekli olarak düşünce içerisinde olmanız sağlığınıza dikkat etmemenize ve olayları iyi takip edememenize neden olacak. Gözden kaçıracağınız bir takım detaylar önemsiz gibi gözükse de günümüzün kilit ayrıntıları olma ihtimali olası. Geçmişe dönük bir özlemeniz mevcut. Anılarınızı canlandırmak ve yeniden hatırlamak adına bugün kendinizi fotoğraflar içerisinde bulma ihtimaliniz var. Her şey bir yana anılarınızı hatırlamaktan ziyade kendinizin üzüldüğünü hissettiğiniz anda orta şekerli kahveniz ve çikolatanızı hazırlamaya başlayın.