Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 08 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji

YENGEÇ BURCU 08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda önünüze gelecek imkanları değerlendirin ve size yararlı veya zararlı olacak her ne varsa güzelce ayıklayıp seçin. Bugün sizi mutlu edecek bir olay ile karşılaşabilirsiniz bu olaya çok mutlu olacaksınız.Sağlıkla ilgili ufak problemler yaşayabilirsiniz bu konuda dikkatli olmanızı ve kendinize zaman ayırmanızı öneriyorum. Hayalden uzak gerçek bir hayat yaşamaya bakın çünkü gerçekler hayallerimizdeki gibi hiçbir zaman olmuyor bu yüzden gerçekti yaşayıp her şeyi görmenizi tavsiye ederim. İçinde bulunduğunuz bir olayla ilgili minimum sıkıntılar yaşayabilirsiniz daha dikkatli olun.

ASLAN BURCU 08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatında yaşadığınız sıkıntıları hiçte takmıyorsunuz sizin için her şeyden önce kendiniz geliyorsunuz kendiniz rahatsa kendinizi iyi hissediyorsanız huzurlu hissediyorsanız hiç kimseyi takmıyorsunuz.  Kendinizde değişimler düşünüyorsunuz fakat gerçekleştirmekte hala kararsızsınız acaba böyle yapsam güzel olur mu acaba bunu mu yapsam diye hala kararsız kalabilirsiniz. Kendinizi daha iyi daha samimi daha sıcak daha pozitif hissedeceginiz bir gün. Ailevi konularda şu an pek bir sıkıntı yok ama olmayacağı anlamına gelmiyor bence siz tedbiri alın.

BAŞAK BURCU 08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize olan ilginizi çevrenize vermeyi daha çok seviyorsunuz fakat yanlış yapıyorsunuz çünkü önce kendini sonra çevreniz.  Yakında kendi işinizi kurmayı planlıyorsunuz inşallah sizin için en hayırlısı olur dualarımız sizinle. İçinizde kıpır kıpır eden bir heyecan var fakat bu heyecanın ne şekilde atsanız bilemiyorsunuz en iyisi gidin bir waffle yiyin. Yeni düşünceleri açık olmayı tercih edin size karşı gelen eleştirilere de açık olun sizi çekemeyen çok olacaktır. Gereksiz yere bazen alınganlık yapabiliyorsunuz fakat boşuna yapıyorsunuz çünkü sizi gerçekten çok seviyorlar bence boşuna kendinizi üzmeyin.