Burçlar Nuray Sayari 07 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları- Astroloji

  0
  35

  TERAZİ BURCU 07 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Açık sözlü ve dürüst tavrınız bugün güneş gibi parıldıyor. Dürüst yaklaşımlarınızdan dolayı çevrenizde fark edileceksiniz ve bu sizin için bir iş kapısı olma ihtimali olası. Maddiyatınızın olumlu gelişmeler kat etmeye başlayacağı bir zamana adım atacaksınız. Üstünüzdeki ağırlığı atmak için biraz temiz hava almak yeterli olacak. İlişkinizde yapıcı taraf olmayı tercih etmeniz daha hayırlı bir davranış olacaktır. Çevrenizde yaşanabilecek olaylar konusunda arkadaşlık ilişkilerinizin sıkıntıya girmemesi adına tarafsız davranmanız gerektiğini unutmayın.

  AKREP BURCU 07 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Beklenmeyen iş teklifi veya sonuçlanmamış görüşmeleriniz olumlu yönde ilerleyecek. Abartıya kaçmış her şeyde bu günlerde daha fazla rahatsız olduğunuz aşikar. Ailenizle birlikte alacağınız kararlar ve ailenizle aranızda geçen diyaloglar biraz sizin mantığınıza uymayacak şekilde olmuş olsa da ailenizi üzmemek adına orta noktayı aramalısınız. Güncel borçlarınızın temizlenmesi an meselesi. Konuşma isteği duyduğunuz anlarda karşınızdaki kişiden soğukluk görecek olursanız istifiniz bozmayın.  Sağlığınızda bu aralar negatif şekilde değişmeler mevcut. Duygusal desteğe ihtiyacınız olabilir. 

  YAY BURCU 07 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugüne özel yapılmış olan planlarınız sık sık değişime uğrayabilir. Bu yüzden özellikle maddiyat konusunda önemli kararlar almamanız gerekmekte. Ruh haliniz dokunsalar ağlayacak modda olduğundan dolayı kendi kendinizi üzmemeye dikkat edin. Gün içerisinde yaşayacağınız problemler, yaşayacağınız sorunlar Çoğunlukla kendinizden kaynaklıcağını unutmayın. Bu yüzden ilk olarak kendinizi sorgulamanız daha kolay ve hızlı çözüm getirecektir. Düşüncelerinize saygı duyulması konusunda yapmanız gereken sadece ve sadece sabırlı tutumlar sergilemek olacaktır. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz