Burçlar Nuray Sayari 07 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları- Astroloji

  0
  35

  YENGEÇ BURCU 07 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yaşadığınız her şeyin her konunun sorumluluğuna almaya çalışmayın çünkü duygusal anlamda bayağı yüklüsünüz buda sizi daha fazla germesine neden olacak. Çalıştığınızın hakkını alma konusunda baya ısrarlısınız en doğrusunu yapıyorsunuz kariyerinizde yükselme olacak hem parasal konuda rahatlayacaksınız hem de yer olarak mevkii olarak da yükseleceksiniz. Yalnız kalmak istiyorsunuz fakat bunu düşünceleriniz izin vermiyor artık şu kafanızı boşaltıp rahatlamayı düşünseniz mi ? Yaratıcı fikirlerinizi ortaya koymanın tam zamanı ve bu yaratıcılığın sizi ilerlettiğini ve geliştirdiğini göreceksiniz. Aşk hayatınızda pek de olumlu şeyler göremiyorum sevginilinize vereceğiniz değerin azaldığını görüyorum bu yüzden biraz daha kendinize çekidüzen verip sevgilinize de vakit ayırmayı onun ruhunu okşamayı unutmayın.

  ASLAN BURCU 07 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Elinize geçecek birkaç fırsat olacak. İş hayatında kafanıza koyduğunuz bazı planlar ve projeleri gerçekleştireceksiniz ve bunu yaptığınızda daha iyi yerlerde olduğunuzu göreceksiniz. Borçlar canınızı sıkmasın kimse dörtdörtlük değil her şeyin üstesinden geleceğiniz bir gün ve kendinize bunu ben başardım diyecek ve rahatlayacaksınız. Harcamalarınıza bir tık daha dikkat edip 1 ve 2  ay içinde ödeyeceksiniz. Aşk hayatınız enişte çıkışlı fakat üzülmeyin her şeyin hayırlısı sizin için doğru olan neyse onu yapın her zaman, bora düşüncelerinizi duygularınızdan daha yoğun olduğu bir dönem bu yüzden yanlış hatalara da düşebilirsiniz dikkat etmenizi tavsiye ederim.

  BAŞAK BURCU 07 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Aşk hayatınızda bazı olumsuzluklarla karşılaşacaksınız fakat her şeye bir çözümünüz olacak buda ilişkinizde daha da güçlenmenizi sağlayacak. Aile büyüklerinizin size daha bir değer verdiğini göreceksiniz buda sizin biraz olgunlaştığınızdan olacak. Karşı tarafınızı ikna etmekte üstünüze yok ikna kabiliyetiniz çok yüksek bunu iyi değerlendirmeyi biliyorsunuz. İş görüşmeleriniz olabilir size yeni kapılar da açılacak ve elinize gelen tüm fırsatları değerlendirmeye bakın buda sizin kariyerinizi etkileyebilir. Kendinize çizdiğiniz veya koyduğumuz hedeflerinizi yerine getireceksiniz. Maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacaksınız.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz