Burçlar Nuray Sayari 05 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları- Astroloji ve Burclar

0
4854

TERAZİ BURCU 05 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu sıralar bazı sorunlarla uğraşmak sizin canınızı sıkmış gibi. Çözümü olmayacak olduğunu düşündüğünüz bazı konular gerçekten uzlaşılmayacak ölçüde. Uzlaşmakla geçireceğiniz zaman yerine kendinize vakit ayırmak daha verimli olacaktır. Arkadaşlarınızın arasındaki gerginlik sizin yardımınızla sakimliğe kavuşacak. Yardımı eksik etmeyin. Aşk hayatınızda bugün fazla bir hareketlilik gözükmüyor. 

AKREP BURCU 05 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balon gibi gerilmiş vücudun senin yaptığın stresle bir anda çöküşe sebebiyet verebilir. Eğitim hayatınızdaki sakinlik yakın zamanda gelecek haberle bir hareketlenecek. İşlerinizin düzene oturacağı günlerdesiniz. Elinize geçecek para ile borçlarınızın hafiflemesi için güzel fırsat. Yaşayacağınız uykusuzluk problemi sizi rahatsız ettiği için asabi tavrınızı sakinleştirmeniz biraz zaman alacak.

YAY BURCU 05 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal yönünüzün ağır basacağı ve geçmişte birlikte zaman geçirdiğiniz insanlarla yeniden zaman geçirmek adına zaman kollamaktasınız. Bu aralar üstünüzdeki sabırsız ve sinirlilik hali sizden uzak. İstenmediğinizi düşüneceğiniz bu dönemde kendinizi alıngan olmak yerine ortama hazırlamaya önem vermelisiniz. Eline daha önceden geçmiş olan paranın sonlarına yaklaştığını göreceğin bir günün içerisindesin. Ancak maddi açıdan tam sona yakınlaşmanın ardından yeniden bir maddi gelişmeyle karşılaşabilirsin. Eşinizin sizden ilgi beklediğini unutmayın. Eşinize daha fazla zaman geçirmenin tam da zamanı. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz