3 Haziran Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  0
  45

  KOÇ BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Uzun zamandır planlarınızı oturtmaya çalışıyorsunuz fakat bugün birini gerçekleştirmek için mücadele veriyorsunuz. Bu aralar çok duygusalsınız fakat duygusallığınızı yenecek bir şey yapacaksınız buda size çok iyi gelecek. Özgüveniniz bu ara çok arttı fazlası iyi değil çünkü kendi benliğinizden çıkartabilir. Hedeflerine çabaladığın sürece daha kolay ulaşacaksın ve seni destekleyen birileri olacak yanlarında olmasına ve desteklenmene izin ver. Ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsin fakat her şeye göğüs gereceksin her şeye rağmen ayakta durmalısın.

  BOĞA BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Önüne gelecek iyi fırsatları değerlendirmeli maddi açıdan kazançlarını artırmalısın. Bazı beklentilerin var fakat onları fazla gözünde büyütme önem sırasına göre beklentilerini koyarsan kendini daha iyisi edeceksin. Bütçen seni bu aralar biraz zorlayabilir fakat dikkat edersen daha iyi olacak çünkü almak istediğin bir şey var onu alacaksın. Hayatında risk almaktan kesinlikle korkma riskler belki de seni daha iyi yerlere getirebilir. Sosyal çevren bayağı artmış durumda daha iyi iletişimdesin baya aktifsin alacağın bir kaç davet ile kendini oldukça değerli hissedeceksin.

  İKİZLER BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Romantik ilişkinde ufak sorunlar İle karşılaşabilirsin, bu seferde sen alttan almaya bak çünkü fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Sakin bir şekilde gözden geçireceğin bazı, sana dair şeyler olacak. Senin haberin olmadan sana dair kararlar senin sinirini bozabilir bayağı tepkili olabilirsin bu olaydan hoşnut duymaya bilirsin. Gelecek hedeflerin oldukça güzel fakat gerçekleştirebilmen için biraz daha sabırlı olman gerekiyor bunda da işi senin özgüvenine bırakıyoruz yapabilirsin unutma.

  YENGEÇ BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bu ara fazla yanar döner olabilirsin yani bir karar alıp o karardan dönebilirsin bunu genellikle geleceğe dair hedeflerinle ilgili olabilir fakat iyi yerlere ulaşabileceğini unutma. Odaklanmış olacağım bir konu var bu konunun üzerine çok düşeceksin çünkü bu konu senin için çok önemli daha dikkatli yaparsan istediğine ulaşacaksın. Haksızlığa gelmek istemiyorsun hiç kaldıramayacağın bir şey bu ama biriyle tartışa bilirsin ve bu karşındaki kişi seni haksızlığa düşürmeye çalışacak dikkatli olmalısın.

  ASLAN BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Kariyerinde daha güzel yerlere geleceğini fakat özgüveninin biraz artacağını yani ego konusunda biraz artış yaşayabilirsin. Kendine iyi geleceğini hissettiğin şeyleri yapmaktan asla vazgeçme çünkü etrafın gözü sende ve sen de ilgilenilmeyi seviyorsun. Ailevi sorunları kafana pek takma bu senin için iyi bir şey aslında tabi farkına varırsan. Maddi konuda ilişkinde sıkıntılar yaşayabilirsin karşındaki insan biraz daha sosyal aktivite açısından hep gezmek istediği için ufak sorunlar yaşanacak ama kendini üzmeni istemiyorum çünkü kariyerin yani geleceğin çok iyi olduğunda istediğin her şeyin daha iyisini yapacaksın.

  BAŞAK BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Arkadaşlarından birini ikna etmek zorunda kalabilirsin. Fikirlerini ve planlarını zamanında yapmanı öneriyorum kendini daha iyi ve zinde hissetmek için yapmalısın. Duygusal anlamda iniş çıkışların bu ara daha fazla günden güne daha bir değişiyorsun, yani insan dört dörtlük olamaz tabi sen de haklısın fakat bu duygusal değişimi frenlemek senin elinde ve bunu yapacağına inanıyorum. Akrabalarınızla ilişkilerinizin güçleneceğini görüyorum sanki size daha sıcak ve samimi yaklaşıyorlar zaten bunu bir süredir bekliyordunuz. İstediğiniz her şey gönlünüzce olur inşallah ufak desteklerle karşınızdakine vereceğiniz güvenle daha da bir özgüvenli olabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Konusunda alacağın bazı kararlar alacak ve bu kararlar seni çok iyi yerlere sürükleyecek kariyerin açısından iyi bir dengeleme yakalayacaksın. Aşk konusunda oldukça başarılı olacaksın sana karşı açılmak isteyipte açılamayan biri var fakat bu ara daha bir onu hissedeceksin o da seni. Kardeşlerini çok seviyorsun ve onlarla daha iyi geçinmek adına daha fazla fedakarlık yapıyorsun buda seni çok iyi bir abla veya kardeş yapıyor.

  AKREP BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Ailenizden alacağınız destek ile maddi anlamda rahatlayacaksınız ve her şeyin daha iyi rayına oturmasına mutlu olacaksınız. Kendinizi daha iyi tanımlayabileceğiniz bir gün karşınızdakine kendinizi daha iyi anlatacaksınız. Kendinizi oldukça güçlü hissediyorsunuz bu güç oldukça büyüyecek ama sadece bir kişinin desteği ile daha iyi yerlerde olacaksınız. Karşınıza gelen fırsatları tepmeyiniz doğru kararlar alacaksınız fakat biraz düşündürücü olacak. Aşk konusunda gelen sürprizlere açık olun bu sizi daha da iyi hissettirecek. Sağlığınıza dikkat etmenizi öneriyorum çünkü Bu ara sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz kendinize iyi bakın.

  YAY BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Ailenizin size karşı verdiği sözler var fakat size kırgın olduklarından verdiği sözleri yerine getirmeye bilirler bu yüzden önce ailenizin gönlünü alın. Günlük yaşamınızı aksatan ufak problemlerle karşılaşabilirsiniz fakat bunlara doğru çözümlerle yaklaşırsanız üstesinden gelebilirsiniz, size inanıyorum. Her zaman şu şekilde düşünüyorsunuz “fazla değer veriyorum fakat ben aynısını görmüyorum” diye üzülmeyin her şeyin her işin zamanı var daha sakin yaklaşmayı deneyin bu sözü söyleyip bunu görmenizde büyük bir şey. Sizin daha iyi işler başarabileceğinize inanıyorum unutmayın siz hep iyi kalacaksınız.

  OĞLAK BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Partnerinizin sizi anlamasına müsade edin yoksa anlaşmazlıklar olabilir. Sağlığınızı önemseyin ve kendinize zaman ayırmayı unutmayın çünkü bu aralar fazla kendinizi zaman ayırmadığınızı görüyorum huzurun ve sakinliğin tadına varmanızı öneririm. Bir konuda haklı olduğunuzu görebilirsiniz fakat haklısınız çünkü bu her zamanda böyle oldu haksızlığa gelemediğimiz için haklılığı daha bir savunuyorsunuz. Ailenize biraz daha vakit ayırmanızı öneriyorum dış etkenlerden dolayı ailenizi biraz daha aksattığınızı fark edeceksiniz. Gelen iş tekliflerine karşı tedbirli yaklaşın daha iyi yerlere gelebilirsiniz şans sizinle olsun.

  KOVA BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Evinde veya çalışma odanda bazı ufak dekorasyonlar yapabilirsin. Bu yüzden harcamalarına dikkat etmeli masraflarını karşılayabilecek kadar para biriktirmelisin. Ailen ve aile büyüklerinle daha iyi anlaşacağın bir gün ailenin seni anlamasını sağlayacaksın ve bu konuda kendini huzurlu hissedeceksin. Duygularında bu ara inişler çıkışlar yaşayabilirsin fakat aldırma çünkü bu olan şeyler. İhtimal verdiğin bir olay var fakat huzurlu da değilsin ama kalbinden geçeni yapmanı tavsiye ederim çünkü kalbin sana en doğru olan yolu gösterecek. Hep böyle her şeye rağmen gülümse

  BALIK BURCU 03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Gerçekleşme ihtimali düşük olan bir görüşmen var ama kalbini dinle. Yakınlarında yapacağın bir planla olmayışına çok üzülebilirsin ama üzülme onun yerine çözümler aramayı dene daha iyi şeyler olabilir. Özel eşyalarını ortalık yerde bırakmamaya özen göster çünkü onlar sana ait ve birileri tarafından karıştırmak da pek hoşuna gitmiyor. Kendini bugün şanslı hissediyorsun senin için çok iyi şeyler olacağını düşünüyorsun her şeyi şansıma deyip yapıyorsun. İş konusunda hala düşüncedesiniz bence düşünmeyin ilk elinize geçen işi değerlendirin elinize bir miktar para geçsin ki sizde huzura kavuşsun.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz