Burçlar Nuray Sayari 02 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 02 HAZİRAN 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Ay yine bir duygusal dönemdesiniz hep de böyle şeyler sizi buluyor diye düşünmeyin çünkü bu duygusal olmanız iyiye işaret. Bakış açınız bu duygusallığınızdan dolayı değişecek. Eski arkadaşlarınızla görüşme düzenleyeceksiniz uzun zamandan sonra herkes farklı yerlerde olduğundan bazı arkadaşlarınız gelemeyebilir. Yaratıcı olduğunuz kadar zekisiniz de buda sizi herkesten ön planda tutuyor yaratıcılığınızı kullanmada üstünüze yok. Hiç beklenmedik bir telefon gelebilir fakat sizi mutlu edecek bir telefon her şeyin daha farklı olacağına inanın.

AKREP BURCU 02 HAZİRAN 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sıkıntılarınızın biteceğini bir gün, ufak tefek sıkıntılar olsada bunu kalâ almayacaksınız. Çevrenizde kırgın olduğunuz insanlar var fakat sizi kıran insanları siz kırmak istemiyorsunuz. Her şeyin gönlünüzce olacağına inanın çünkü o kadar temiz kalplisiniz ki yapacağınız her iş size iyimser olarak dönüyor. Çok sevdiğiniz bir insan ile birlikte ufak bir kafa dağıtmaya tatile gidebilirsiniz size o kadar iyi gelecek ki,sevdiğiniz yanınızda gittiğiniz yer çok güzel hep orada kalmak isteyeceksiniz. Dostlarınızla yapacağınız ufak görüşmelerde başkası tarafından kıskanılabilirsiniz sizi çekemeyen onca insana haddini bildireceksiniz. Aileniz sizi çok seviyor ve sizin fikrinizi almadan hiçbir işe kalkışmıyor her şeyin daha iyi olması dileğimle.

YAY BURCU 02 HAZİRAN 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kafanızın dalgın oluşu yaşadığınız ufak tefek sıkıntılardan olsa gerek takmamanızı öneririm çünkü artık kendinize zaman ayırmanız gerekiyor elinize geçecek iyi bir fırsat olacak bunu çok iyi değerlendireceksiniz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız ufak problemler olacak fakat o kadar umursamaz olacaksınız ki buda sizin daha da olgunlaştıınızı gösterecek. Aileniz sizi çok önemsiyor sizde biraz ailenize dönük olursanız ailenizin sizi ne kadar çok sevdiğini göreceksiniz. Bu arada kendinize vakit ayırıyorsunuz daha bir bakımlı ve şık olduğunuzu düşünüyor gezmelerden kendinizi alıkoyamıyorumsunuz.