Burçlar Nuray Sayari 01 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  56

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Haziran Ayı Burç Yorumları, Aylık Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 01 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bugün iyi günündesin eğer geleceğe dair planların var ise yatırım yapıp farklı amaçlarına ulaşabilirsin. Harcamalarında daha tutumlu olman gerekiyor eğlenceye zaman ayırmak adına. Bu aralar duygusallığın pek bir üstünde o yüzden çok dikkat etmen gerekiyor hal ve hareketlerine. eğer bir ilişkin var ise bu ilişkin yeni bitti ise ona karşı özlemin arsızlaşabilir.İş arkadaşlarınla birkaç tatsızlık yaşayabilirsin fakat alttan alman gerektiğini söyleyebilirim çünkü her ne olursa olsun sen onların seviyesine inmemelisin. Eğer bir işin yok ise müjdeli bir haberle karşılaşacaksın.

  UYUMLU BURÇLARI

  Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

  KOÇ BURCU HAZİRAN YORUMUNU İZLE

  BOĞA BURCU 01 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bu aralar biraz hırçınız galiba yaşadığın bazı tatsızlıklardan dolayı olabilir fakat hiçbir şey senden önemli değil bunu hiçbir zaman unutma. Çevrendeki insanlara dikkat etmeni sağlayacak birkaç hareket yakalayacaksın ve bu hareketi yakaladıktan sonra kimi çevrende tutup kimi çevrende tutmayacağına karar vereceksin bu da senin için ve geleceğin için çok önemli bir adım olacak. Sağlığına dikkat etmelisin, aradığın desteği çok yakın bir arkadaşından bul bulacaksın. Bugün iyisin iyi..

  UYUMLU BURÇLARI

  Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

  BOĞA BURCU HAZİRAN YORUMUNU İZLE

  İKİZLER BURCU 01 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Yoğun bir tempodan çıkmış olacaksın ve refaha kavuşacaksın bu da seni her konuda rahatlatacak ve istediğin her şeyi elde edeceksin. Sıkıntılarına yüz yüze olman senin yararına olacak bugün kimin yanında olup olmadığını daha iyi anlayacak ve daha iyi kararlar alacaksın. Geçmişe yönelik bazı canını sıkan tatsızlıklardan dolayı kendini ve yaşam tarzını kısıtlayabilirsin. Bugün en çok daha sade ve rahat edebileceğin kıyafetleri giymeyi tercih edeceksin her zaman bakımlı olmayı başarıyorsun..

  UYUMLU BURÇLARI

  İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

  İKİZLER BURCU HAZİRAN YORUMUNU İZLE

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz