Burçlar Nuray Sayari 31 Mayıs 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  55

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 31 Mayıs 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Şans sizden yana bu ara, eğer iyi değerlendirirseniz sizin için güzel sonuçlar olacak. Arkadaş çevrenizde önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın bazı olaylarda üzerinize oynayan insanlar gün yüzüne çıkacaklar. İş hayatınızda sıkıntılı zamanlar var fakat bu işinde üstesinden geleceksiniz. Ailevi sorunlar başınızı ağrıtabilir bu yüzden biraz alttan almaya gayret gösterin. Hayatınızda sıkıntıya yer vermemeye özen gösteriyorsunuz. Aşk sizin için bir heves bu yüzden hayatınızda aşka önem vermiyorsunuz. Sizin için geleceğe dair her şey dört dörtlük olmalı. Geleceğe dair güzel planlarınız var ve her şeyin çok güzel olacağına inancınız var. Maddi anlamda bütçenizi kontrol etmekte fayda var.

  UYUMLU BURÇLARI

  Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

  BOĞA BURCU 31 Mayıs 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  İçinizde bir heyecan var. Hayatınız yeniden yeşeriyor sanki. Karşınıza çıkacak olan biri var, bu kişi size çok iyi gelecek. Sıkıntılarınızı aşmak için doğru bir zaman. Bu zamanı iyi değerlendirirseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Arkadaş çevrenizde sizi kendinden soyutlamaya çalışanlar olacak. Arkadaş seçimlerinizde daha dikkatli seçimler yapacaksınız. Ailenize ufak sürprizler yapabilirsiniz bugün ve bu sürprizler onları mutlu edecek. Maddi anlamda sıkıntılarınız geçici parayı kafanızı takmayın. İş hayatınızda yeni projeler yeni işler alabilirsiniz şansınız oldukça iyiye gidecek. Aşk hayatınız gayet sürükleyici, eğlenceli olacak. Siz kendinizi bir uçta ararken başka bir uçta olduğunuzu göreceksiniz.

  UYUMLU BURÇLARI

  Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

  İKİZLER BURCU 31 Mayıs 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sıkıntı içindesiniz bir süre bu böyle devam edecek. Derdinizi dinleyecek kimse yok fakat onların derdini dinlemeye gelince siz varsınız. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir olayla uğraşacak ve keyifle bu uğraşı tamamlayacaksınız. Arkadaş çevrenizde sizi çekemeyenler sürekli gözüküyor. Bu yüzden bu çekemeyenleri artık umursamıyorsunuz. Çalışma hayatınızda da özenle çalışmalar yapıyorsunuz. Aşkta gurur olmaz diyorlar ama bazı yerlerde de gurur olması gerekiyor işte tam bu kafada ilerlerken güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bu dönemlerde, kendinize özen gösterin. Aksi halde hastalığa kapılabilir ya da hastalığınızı ilerletebilirsiniz.

  UYUMLU BURÇLARI

  İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz