Burçlar Nuray Sayari 28 Mayıs 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  78

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 28 Mayıs 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün, çevrenizle ilgili kuruntulu yapınızı ortaya çıkaracak düşünceler içinde olacaksınız.Hayata dair bazı gelişmeler olabilir. Mutsuzlukla baş edebilirsiniz. Üzerinizde ummadığınız bir yorgunluk olabilir fakat kendinize biraz zaman ayırarak bu yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Arkadaş bağlarınız güçleniyor kendinizi biraz daha ön planda hissediyorsunuz, sıkıldığınız çekindiğiniz konuları arkadaşlarınıza rahatlıkla açabileceksiniz. İş hayatınızda önemli gelişmeler görünüyor. Çok yakında elinize geçecek iyi bir fırsat var bunu iyi değerlendirirseniz gelecekte rahat edeceksiniz. Partnerinizle yapacağınız alışverişlerden keyif alacaksınız ve kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Özellikle çalışma hayatınızdaki kişilere , daha istikrarlı davranmalısınız. Doğuştan lider bir yapınız var. Buyurgan tavırlarınız yüzünden, çoğu kez yanlış anlaşılıyorsunuz. Yeteneklerinizi sizin kadar ustaca sergileyen çok az kişi bulunur unutmayın.

  BOĞA BURCU 28 Mayıs 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz.Görüyorum ki bugün bayağı agresifsiniz. Bir anınız bir anınınızı tutmuyor. Sevgiliniz var ise sevgilinizle geçireceğiniz güzel vakitler var fakat arada ufak tartışmalar olabilir alttan almaya dikkat edin. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak ve bu sizi tecrübe olarak geri dönecek. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak ve bu size tecrübe olarak geri dönecek. Sinirli olduğunuz bugünlerde agresif yapınızı işinize yansıtırsanız işte kazanmış olduğunuz mertebe veya proje hasar görebilir, bir çuval inciri berbat edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız buluşmalarda bazı anlaşmazlıklar olacak fakat siz her zamanki gibi çoğunluk ne yaparsa onu yapmaya gayret göstereceksiniz. İletişiminizin güçlü olduğu bu dönemde kendiniz ilgilendirecek sorunlarda müdahale etmekten çekinmeyin. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, çevresel ilişkilerinizde romantik ve duygusal bekleyişler içine giriyorsunuz. Partnerinizin her hareketinden farklı bir anlam çıkarmanız yersiz. Olayları kendi duygularınızdan yola çıkarak değerlendirmeyi bırakmalısınız. Kişisel hobilerinizi değerlendirmelisiniz.

  İKİZLER BURCU 28 Mayıs 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Değişen yaşam koşullarına çabuk ayak uyduran çok az kişi vardır. Arkadaşlarınız sizi çok seviyor sizde onları seviyorsunuz fakat bazen anlaşmazlıklar olabiliyor kafanıza takmanıza hiç gerek yok. Çalışma hayatınızda önemli gelişmeler olacak. Yoğun bir iş tempoya girebilirsiniz; kendinizi yormadan devam edin. Aşk hayatınızda partneriniz sizinle daha bir ilgili olacak,üzerimize toz kondurtmayacak ve sizin gözünüze de daha bir sevecen gelecek. Sıkıntılarınız var fakat kime anlatsanız da derman bulsanız diye düşünüyorsunuz. Alacağınız kararlar sizi ve ailenizi oldukça etkileyecek bu yüzden iki kez düşünün derim. Maddi anlamda biraz sıkıntıya gireceksiniz harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var. Bugünün rengi olarak size kırmızıyı öneriyorum size çok yakışıyor ve ayrıca size şans getiriyor. Şansınızın açık olacağı bir gün.Bu farklı özelliğinizle çevrenizdeki herkesi şaşırtıyorsunuz.Bugün, bir çok telefon konuşmaları yapacaksınız. Özellikle partnerinizin istekleri sizin için ön planda olacağı için, birlikte ortak planlar içinde olacaksınız. Küçük kazlara dikkat temelisiniz..

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz