Burçlar Nuray Sayari 24 Mayıs 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 24 Mayıs 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gerekmediği sürece olaylara el atmayacak sakin kalacaksınız. Birinin gönderdiği olumsuzluklara rağmen siz ayakta kalmayı başaracaksınız. Bütün sıkıntılarınızdan yavaş yavaş arınacaksınız fakat biraz zaman gerekiyor. Bir iş üzerinde çalışıyorsunuz bu iş üzerinde bayağı bir hırslısınız. Hayalinize ulaşacaksınız fakat biraz zaman alacak. Maddi ve manevi karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirin. Beraber olduğunuz birisiyle sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız. Aile yaşantınızda bazı değişiklikler olabilir birazda etkileneceksiniz. Huzurla ilerleyen bu ilişkinizde dışarıdan gelen tepkilere kulak asmayın ilişkimize yazık etmeyin.

AKREP BURCU 24 Mayıs 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş hayatınızda karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde daha büyük işler sizi bekliyor olacak ve bu işlerin ardında büyük kazançlar var. İçinizden gelen sesi, duygularınızı iyi kontrol etmelisiniz, gelecek olan ani değişimler ilişkinizi yıpratabilir. Sevgilinizin de o ne düşündüğünü, neler hissettiğini hangi duygular içerisinde olduğunu ona da sormalı ve onun da duygu ve düşüncelerine saygı duyduğunuzu göstermelisiniz. Sağlığınıza daha dikkat etmelisiniz stres gerektiren ortamlardan uzak durmalısınız sizin yararınıza. İlişkinize ve hayatınıza burnunuzu sokan insanlara biraz mesafeli davranmalısınız. Ailenizle bir sorununuz yok fakat anlaşamadığınız bazı yerler olacak ama ortak bir noktaya varacaksınız. Günlük yaşantınızda bazı harcamalarınıza daha düzenli bir hale sokup, giderlerinizi azaltmazsanız ciddi anlamda borç batağına sürüklenebilirsiniz.

YAY BURCU 24 Mayıs 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Uğraştığınız didindiğiniz işlerde, karşılığını alacaksınız. Ulaşmak istediğiniz bir mertebe var. Bu mertebeye iş tecrübelerinden, edindiğiniz bilgiler ile ve kendinizi biraz daha geliştirerek ulaşacaksınız. Size bir konuda anahtar olacak insanlar var ve direkt ilgili işi çözeceksiniz. Aşk hayatınızda bazı aksaklıklar olabilir ama bunu affettirecek bir sürpriz yapacaksınız buda partnerinizi mutlu edecek ve sizi affedecek. Mutluluğu artık geride bırakacaksınız çünkü mutlu olmanıza müsade etmeyen insanlar var çevrenizde. Eğer doğru adımlar atıp doğru kararlar alırsanız, mutluluğun kıymetini bilecek ve çevrenizin mutluluğunuza burun sokmasına izin vermeyeceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.