Burçlar Nuray Sayari 24 Mayıs 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 24 Mayıs 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Ailenizle yapacağınız planlarda çok eğlenebilir kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Hayata bakış açınız değişecek gittiğiniz yerlerde gördüğünüz değişik şeyler oldukça fikrinizi değiştirecek. Bu aralar oldukça sıkıntılarınız var fakat bu sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Huzurlu keyifli bir hafta sonunun ardından pazartesi sendromu yaşayacaksınız. İş hayatınızda anlaşmazlıklar olacak canınızı sıkmanıza gerek yok ileride her şey rayına oturacak. Geleceğe dair güzel planlar yapacak, bu planların içinde sevgiliniz de dahil olacak ve bu planın içine sevgilinizi de dahil ettiğiniz için oda bu durumdan hoşnut kalacak.

ASLAN BURCU 24 Mayıs 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş hayatınızda çok başarılı olacaksınız kendinizi bir işten bir işe atılırken göreceksiniz ve bu size oldukça iyi bir gelir bırakacak. Sosyal hayatınız oldukça ileri seviyede olacak, bu sosyal hayat size oldukça iyi insanlar tanıtacak. Artık çevreyi bırakıp kendinizle ilgilenmenin vakti geldi. Yalnızlığınızı kimseyle paylaşmak istemiyor kendinizi arada dışarıdan soyutluyorsunuz ve bu sağlığınız açısından size iyi gelmeyebilir dikkat etmenizde fayda var. Arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebilir ve güzel planlar yapabilirsiniz. Bir arkadaşınızla daha samimi olduğunuz için diğerleri bunu kıskanabilir size karşı kin besleyebilirler. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz bütçeniz bu aralar ortama uymayabilir.

BAŞAK BURCU 24 Mayıs 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu aralar oldukça ters ve kırıcı davranabilirsiniz hareketlerinize dikkat ederseniz arkadaş kaybı yaşamazsınız. Bazı sıkıntılarınız var fakat bunu kimseye belli etmek istemiyorsunuz onun yerine çevre ile olan ilişkinizi kısıtlıyor, bir şey anlaşılmamasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Enerjinizi çok daha iyi kullanırsanız gereksiz insanlara da zaman ayırmanıza hiç gerek kalmayacak çünkü siz enerjinizi İyi insanlar üzerinde kullandığınız için. İş hayatınızda ters giden bazı şeyler olacak fakat bunu üzerinize alınıp şansızlığınız diye düşünmeyin bu iş yeri ile ilgili olacak. Sınırları zorlayan başarılar elde edeceksiniz ve bununla çok gurur duyacaksınız. Yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz, aşk hayatınızda da öyle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.