Ana Sayfa Sarar Soyguncuların Evine Girdiği Geceyi Anlattı
Array

Sarar Soyguncuların Evine Girdiği Geceyi Anlattı

EVDE 7 GÜVENLİKÇİ VARDI

Evlerinin bahçesinde 30 civarında köpek bulunduğunu, ancak köpeklerin soygunun gerçekleştiği saatte kapalı bir yerde tutulduğunu ifade eden Sarar, fabrika ve evin güvenliğini sağlayan 7 güvenlik elemanının da olayı fark etmediğini, soyguncuları kaçarken gördüklerini söyledi.

BİZİ BAĞLADILAR

Soyguncuların paranın yerini öğrenene kadar kendilerine çok kötü davrandığını belirten Sarar, “Alt kattaydım. Birden yüzleri maskeli, siyah giyinmiş, biri kadın silahlı 3 kişi ortaya çıktı. Sürekli ‘Milyon dolar’ diye bağırıyorlardı. Eşimle beni üst kata çıkardılar. Plastik kelepçeyle birbirimize bağladılar. Eşimi acımasızca dövdüler. Evliliğimizden beri hediye gelen, eşime hediye ettiğim tüm mücevherleri alıp gittiler. Plastik kelepçeyi makasla kesip kurtulduk ve polisi aradık.” ifadelerini kullandı.

KASANIN NEREDE OLDUĞUNU BİLİYORLARDI

Zehra Sarar da yaşadığı dehşeti şöyle anlattı: “Maskeli 3 kişi birden eve girdi. Sürekli ‘kasa’, ‘anahtar’ diyerek üzerime yürüdüler. Dehşete kapıldım. Çok eziyet ettiler. Canımızı kurtarmak için kasa anahtarlarını verdim. Kasanın yerini sormamalarından, kasanın yerini bildiklerini anladım. Bizi öldürebilirlerdi. Allah bizi korudu. Şimdi toparlanıp kendime geldim. Hayatta kaldığımız için şükür kurbanı kestik.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz