Burçlar Nuray Sayari 22 Mayıs 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 22 Mayıs 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ani bir karar ile bir yüzleşmeye karar vereceksiniz ancak bu yoğunluğu nasıl geride bırakacaksınız merak konusu. İkili diyaloglarınızdan dolayı kıskanıldığınızı fark ediyor olmalısınız. Artık tepki gösterme ve haddini bildirmeniz gereken insanlar ile karşı karşıya gelme zamanı geldi.

KOVA BURCU 22 Mayıs 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi bağlayan her şeyi kesip attınız ancak kendinizden halen emin değilsiniz. Bu sıralar çevrenizde yaşanacak olan ani değişiklikler karşısında dumura uğrayabilirsiniz. Geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olduğunuzu yıldızlar fısıldıyor. Onlara kulak verin ve yolunuzu aydınlatmalarına izin verin.

BALIK BURCU 22 Mayıs 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kaderiniz her zaman ki gibi bir kez daha dolambaçlı yollara atmaya kararlı ve planlamış olduğunuzdan çok daha değişik bir durumun ortasında kalabilirsiniz; ama sakın üzülmeyin ki bunu çözebileceksiniz. Her şeyin zamanı olduğu gibi planlarınızında zamanla olacağına inanmaktayız. Hayatınız beklenmedik bir anda sevinç ile taşabilir. Strese girmeye asla gerek yok, bilakis ki hayatın gizli bir çok özelliğini ve güzelilğini yakalayabilmeniz için oğlak burcuna dört bir yanı açık hayat verilmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.