Burçlar Nuray Sayari 22 Mayıs 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 22 Mayıs 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kalbinizin kırık olduğu aşikar ancak bu durum neticesinde kendinizi hırpalamak yerine yolunuza devam etmeniz gerek. Hayatınızda iz bırakan kişileri unutmak için kısa bir molaya ihtiyacınız var. Bir süre gözlerinizi kapatın ve çevrenizi soyutlayın. Aile işlerinizin yoğunluğu da yeterince stress yaratırken kendinize bolca vakit ayırın. Bel ağrılarınız yakında şiddetlenirse gördüğünüz rüyaları da dikkate alın.

ASLAN BURCU 22 Mayıs 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yolculuk vakti geldi. Hem somut hem soyut anlamda! Özlediğiniz iki insana kavuşmak üzere çıktığınız yol boyunca yine sevdiğiniz insanlarla karşılaşacak onlarla mutlu dakikalar geçireceksiniz. Bu yolun sonu ise yeniden başladığınız yer olacak ve bu defa başladığınız yerde sizi bekleyen büyük bir hazine ile karşılaşacaksınız.

BAŞAK BURCU 22 Mayıs 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Oldukça garip olan burcunuz için karamsarlık sezonu açıldı! Keskin bir virajın tam ortasında kendinizi bu denli boşlamamalısınız. Gizemli olduğunuz kadar cazibeli oluşunuz insanları size aşık ediyor. Açın kapılarınızı girsinler içeri. Sizleri bugün kahve içmek için birileri davet ederse önce naz yaparak kabul edin; çünkü o sizin hayatınızda güzel bir yere gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.