Burçlar Nuray Sayarı 19 Mayıs 2019 Pazar Burç Yorumları / Astroloji

  0
  34

  Günlük Burç Yorumları 19 Mayıs Pazar Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 19 Mayıs Pazar Günü burç yorumlarımız….

  Koç 19 Mayıs 2019

  Güler yüzünüzün artacağı bugünlerde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Etrafınızda kırıldığınız bir çok dostunuz var fakat bunu takmamanız gerekir çünkü sizin sağlığınıza oldukça zarar veriyor. Eğlenceyi dibine kadar yaşayacağınız çalışma hayatınızda da başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. İsteklerinizi açıkça söylemekten çekinmeyeceksiniz ,çekinmemelisiniz de. Sevdiklerinizle dinlemekte fayda olduğunu düşünüyorum sizde öyle düşünüyorsunuz fakat gerçekleştiremiyorsunuz. İş hayatınız oldukça yorucu geçecek bazı sıkıntılar yaratacak yeni iş arkadaşlarını kafanıza takabilir onlara sinir olabilirsiniz.

  Boğa 19 Mayıs 2019

  Tüm sıkıntılarınız birikmiş tek bir güne toplanmış gibi hissedeceksiniz. Hayat dolu bakışlarınız sizi bambaşka bir insan yapıyor adeta. Sizi sevenler sizinle olmak istiyor fakat siz sadece sevdiğiniz insanla birlikte olmak istiyorsunuz. Çalışma hayatınızda olumlu şeylerin olacağı ve güzel fikirler alacağımız bir zaman. Görmek istediğiniz biri var ve yakın zamanda kavuşacaksınız. Sıkıntılarınız başını almış gidiyor biri ile paylaşsanız mı artık? Canınızı sıkan biri var ama pekte kalâ almıyorsunuz. Hayatınızda sevgili erbabında bir insanla birlikteyseniz eğer, yeni tanıştığınız insanlar sevgilinizi huzursuz edebilir ve bu size olumsuz bir şekilde dönüş olabilir. Umursamadığınız bu dönemde biraz sevgilinizle ilgilenmekte fayda var.

  İkizler 19 Mayıs 2019

  Bu aralar istekleriniz istediğiniz gibi değil. Hayat sıkıcı oluyor bazen de eğlenceli buluyorsunuz bu aralar ruh değişiminiz oldukça seviyede hareketlerinize biraz daha dikkat etmekte fayda var. Önünüzde güzel zamanlar var fakat siz bunu elinizle itiyorsunuz. Partnerinizle kavgalarınızda daha dikkatli olursanız iyi yerlere gelebilirsiniz. Çalışma hayatınızda olumlu şeylerin olacağı aşikar. Ailenizle bağlarınız oldukça güçlenecek. Farklı ortamlar da bulunabilirsiniz Buda size çok iyi gelebilir. Çevrenizde oldukça dikkat çekici oluyorsunuz bu aralar.. Sizi seven dostlarınız sizinle vakit geçirmeyiz seviyor.

  Yengeç 19 Mayıs 2019

  Baş ağrılarının tuttuğu bugünlerde bazı şeyleri kafanıza takmamakta fayda var. Duygusal yönünüz ağır basıyor buda sizi oldukça kırılgan yapıyor. Ani kararlar hayatınızda birçok değişikliğe neden olacaktır alacağınız ani kararlardan daha temkinli olmanız gerekecek. Eğer sıkıntınız varsa bunu eşinize veya sevgilinize aktarmalısınız. Enerjinizin yüksek olduğu dönemlerin geleceğini unutmayın. Sevgiliniz yoksa olacağı zamanlarda aynanın karşısından ayrılmayacaksınız, kendinize bir tık daha bakım yapacaksınız. İş hayatınızda olumlu şeyler olmayabilir. İş arkadaşlarınızla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Günlük seyrinde devam eden hayatınızda fazla bir değişiklikler olmayacak. Sağlığınızın önemli olduğunu düşüneceğinizden dolayı sağlığınıza da fazlasıyla dikkat edeceksiniz.

  Aslan 19 Mayıs 2019

  Sizin için sıkıcı bir gün daha ama sıkıntılarınızın gideceği bu dönemde hayırlı şeylere vesile olacak. Hayaller kurmayı seviyor ve bunları uygulama yapabiliyorsunuz. Yakında ailenize kavuşacak, sevdiklerinize kavuşacaksınız. Aklınıza takılan ne aklınıza koyduğunuz birçok iş var fakat yakında gerçekleştireceksiniz. İlerisi için kenara bir miktar para için çalışmalarımıza devam edeceksiniz. İş hayatınız oldukça keyifli geçiyor fakat dikkat etmekte fayda var. İkna kabiliyetiniz bazen yüksek bazen hiç yok gibi sizi ikna etmeye kalkarsa hemen inanıyorsunuz. Geçmişinizdeki yaşadığımız birçok olay karşınıza çıkacak onu güçlü yapınız da bunu sitesinden göreceksiniz.

  Başak 19 Mayıs 2019

  Hayatınızda önemli gelişmeler olacak ama siz her zamanki gibi bunu elinizle geri tepeceksiniz. Duyduğunuz her şeye inanacaksınız buda çevrenizde insan kaybetmeye neden olacak. Hayatınızda verimli olacak, önemli projeler yapacaksınız. Bazı insanların size yaptığı yanlışları öncelerde fark etmiyordunuz, şimdiyse fark edeceksiniz.  Gözünüzü açacaksınız. Size sunulan teklifleri gözünüz kapalı kabul edeceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile alacağınız kararlar ortak olacak. Maddi anlamda sıkıntıdan kurtulacaksınız. Önemsediğinizsin insanlarla birlikte güzel keyifler çatacaksınız.

  Terazi 19 Mayıs 2019

  Hayat kafanıza göre yaşamak da üstünüze yok buda size çok iyi geliyor. Derdinizi tasanızı bir kenara bırakıp sevildiğinizi görseniz mi diyorum. Arkadaş çevrenizden birisi sizi içten içe kin besliyor dikkat etmenizde fayda var. O aileniz sizinle birlikte planlar yapmaya bayılıyor ama siz arkadaşlarınızla da vakit geçirmek istiyorsunuz. Geleceğe dair güzel planlar kuracaksınız. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak buda sizi maddi açıdan rahata kavuşturacak. Sevgiliniz varsa aranızda bazı tartışmalar çıkabilir buda sizi olduğunuzdan daha da sinirli yapacak.

  Akrep 19 Mayıs 2019

  Sinirleriniz oldukça yüksek seyrinde. Kendinize hakim olmanız sizin elinizde bazen sizi sinirinizle imtihan ediyorlar ama dayanacaksınız. Sevgiliniz size çok iyi gelecek bazı konularda bazı tartışmalar, sıkıntılar canınız sıkan konuları sevgilinize açacaksınız ve rahatlayacaksınız. Kısacası sevgilinizden pozitif enerji alacak ve moraliniz yükselecek. İsteklerinize, sevdiklerinize sahip çıkmanızı, çevrenizdeki dostlar tarafından takdir edileceksiniz. İnancınız oldukça yüksek fakat bunu düşürmeye çalışan biri var Buda yakın dostumuzdan biri de tavırlarını bir gözden geçirirseniz anlayacaksınız. Maddi anlamda biraz sıkıntı içerisindesiniz fakat geçecek. İş hayatında bazı yenilikler görünüyor bu da şansınızın artacağını yönünde bir işaret olabilir.

  Yay 19 Mayıs 2019

  Bu aralar istekleriniz gerçekleşmediğinden dolayı kara bulutlar etrafınızda geziniyor. Hayata bakış açınız değişecek kimin ne olduğunu işte o zaman anlayacaksınız. Çok yakında hayatınıza yeni biri girecek ve bu kişi size çok iyi gelecek hiç gitmesini istemeyeceksiniz. İş hayatınızda yeni seyahatlere çıkabilirsiniz buda sizin biraz daha açılmanıza yani kendinize gelmenize neden olacak. Beklenmedik gelişmeler olabilir biraz üzülebilir veya sevinebilirsiniz. Geleceğe dair planlarınızın oldukça güzel olduğu günler. Sevgiliniz varsa ortak kararlar alıp daha iyi diyaloglar kuracağınız görünüyor.

  Oğlak 19 Mayıs 2019

  Beklemediğiniz birinden beklemediğiniz sürprizler alabilirsiniz. Tadınızı huzurunuzu kaçıracak insanları hayatınızdan uzaklaştırın. Bu aralar çok dalgınsınız çünkü özlediğiniz düşündüğünüz biri var. Üzülmeyin ki oda sizi bu şekilde önemsiyor ve düşünüyor. Kaderimde ne varsa yaşayacağım demeyin bazen kaderi yenmek de sizin elinizde. Hayatı doyasıya yaşamaya bakın, düşüncelerle bir yere kadar ilerleyebilirsiniz. Geleceğe dair güzel planlar yapıyorsunuz içinde sevdiğinizin de olduğu olduğu plan sizi heyecanlandırıyor. Çalışma hayatınızda bazı sorumluluklarını sizi geri tepiyor.

  Kova 19 Mayıs 2019

  Kendinizi oldukça rahat hissediyorsunuz çünkü sizin bu doğanızda var. Hayatı öylesine değil ölesiye yaşıyorsunuz heyecanınıza heyecan katıyorsunuz. Geleceğe dair planlar yapacaksınız bu yaptığınız planlar ise sizin biraz daha oturaklı olmanı sağlayacak. Sevdiğiniz biri var fakat ona açılmakta çekiniyorsunuz. Ciddi düşündüğünüz iş konuları epeyce kafanızı bunaltacak bu ara fakat kafanıza takmazsanız daha rahat edeceksiniz. Beklemediğiniz anlarda bazı olaylar mutlu sonlarla bitebilir buda sizi hayata daha da bağlayacak.

  Balık 19 Mayıs 2019

  Güzelliğiniz, size has alımınız oldukça dikkat çekiyor. Bütün gözlerin üzerinizde olacağı bugünlerde nazar dualarınızı eksik etmemekte fayda var. Sevdiğiniz ile birlikte güzel planlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile ufak seyahatler veya ufak eğlenceler düzenleyebilirsiniz. Herkesle iyi anlaşan fakat herkesi de sevmeyen birisiniz. Güler yüzünüz, yüzünüzden hiç eksik olmasın çünkü insanlar sizin üzüntünüz de bile güldüğünüzü biliyor fakat hiç belli etmiyorsunuz. İş hayatınızda çalıştığınızın karşılığını kenara koyarsanız ilerisi için güzel birikimler sizi bekliyor. Ailenizi çok önemsiyor çokta seviyorsunuz. Yakınlarınızı ara sıra ararsanız hem onları hem de kendinizi mutlu etmiş olacaksınız.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz