Ana Sayfa İçerde 7. bölüm fragmanı yayınlandı Sarp'tan olay hareket!
Array

İçerde 7. bölüm fragmanı yayınlandı Sarp’tan olay hareket!

İçerde 7. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? İçerde son bölüme, Yeşim’in Melek ve Sarp ’ın yakınlaşmasını koz olarak kullanmaya karar vermesi damga vurdu. Peki İçerde yeni bölümde neler yaşanacak? İçerde yeni birim detayları ve fragmanı haberimizde…
“İÇERDE” ZİRVEDE

İçerde, sosyal medya mecrası Twitter’ın Türkiye gündeminde #İçerdeki etiketiyle 18 saat 50 dakika, Dünyada ise 7 saat 15 dakika kalarak yine rekora imza attı. Bölümün unutulmaz anlarından Yusuf Müdür’ün, Celal ’in sevkiyatını akın etmek için özel harekat polisleriyle birlikte harekete geçtiği sahnede, her şeyi öğrenen Mert’in depoyu ateşe verip patlattığı ve cenaze aracı ile Celal’in mallarını kurtardığı sahneler nefes nefese izlendi. Organize şubede bir köstebek olduğundan emin olan Yusuf Müdür dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde ekibini engebeli bir sınava ast tuttu. Celal göre hangi adamının satın alındığını öğrenmek isteyen Yusuf Müdür gözünü karartıp Mert, Aslan ve Musa’yı izleyenleri çok şaşırtıcı bir Oyunla sınavdan geçirdi. Mert’in Yusuf Müdür’ün planını anlayıp harekete geçmesi ve her şeyi Aslan’ın üzerine yıkması ile Yusuf Müdür bundan böyle köstebeğin kim olduğundan emindi. Mert’in Celal ile konuştuğunu duyan Aslan, Mert’in peşini bırakmayıp Celal ile buluştuğu anları kameraya aldı. Adrenalinin yetersiz olmadığı bölümde Mert ve Aslan’ın birbirlerine silah çektiği ve bir el silah sesinin duyulduğu sahnede kimin kimi vurduğunun görülmediği anlar gecenin fazla konuşulan anlarından biri oldu. Bölümde; Celal ve Yusuf Müdür’ün geçmişte yaşadıkları olaylar flashback sahneleriyle ekrana geldi. Yusuf’u canlandıran Mustafa Şanslı’yu öz oğlu Yunus Şanslı’nun babasının gençlik yıllarını canlandırdığı sahneler büyük alkış topladı. İçerde’nin son bölümünde şunlar yaşandı: Yusuf, Celal ’in sevkiyatını hücum etmek için özel harekat polisleriyle birlikte harekete geçer. Celal ’in lojistik firmasını Melek ’in üzerine devredecek olması Yeşim ’in hiç hoşuna gitmemiştir. Yeşim, Melek ve Sarp ’ın yakınlaşmasını koz olarak kullanmaya karar verir. Yusuf ekibin içinden birinin Celal tarafından satın alındığı bilgisini ekibiyle paylaşır. Hainin kim olduğunu bulmak zorundadırlar. Yusuf ’un ekibi zorlu bir sınavdan geçecektir. Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine muhalif olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf göre Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a tabanca çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert’dir. Çağatay Ulusoy (Sarp)
Son oynadığı dizisi Medcezir’de Yaman olarak tanıdığımız yakışıklı oyuncu yeni dizisindede Genç kitleye hitap edecek. Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 İstanbul Doğumludur. 2010 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasından birinci olduktan sonra star olmuştur. 2011 yılında rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisiylede Halk tarfından ünlü ve sevilmiştir. Geçtiğimiz aylarda Delibal filmiyle cümbür cemaat kadar büyük ilgi görmüştür. Keza Delibal filminde söylediği Uyu Aşkım şarkısıyla da en çok dinlenen şarkılar arasına girmeyi başardı.

Aras Bulut İynemli (Mert)
25 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi’nden uçak mühendisi mezunudur. Pek Bir Geçer Vakit Fakat dizisinde Mete Akarasu karakteriyle tanınmıştır. Müthiş Yüzyıl dizisinde Şehzade Beyazıd karakteriyle çok konuşulmuştur. Oyuncu son olarak Maral dizisinde Hazal Kaya ile başrol oynamştır.

Bensu Soral (Melek)
2 Şubat 1991 Bursa doğumlu genç oyuncu bir öteki oyuncu Hande Soral’ın kız kardeşidir. Marmara Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. Yol Ayrımı, Boynu Bükükler ve Tatlı Ufak Yalancılar dizisinde rol almıştır.

Çetin Tekindor (Celal Duman)
16 Temmuz 1945 Sivas doğumlu artist oyuncu Zerrin Tekindor ile evlidir. Çetin Tekindor’un Hira isminde bir kızı bulunmaktadır. Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı, Küçük Ağa, Asi, Çılgın Saraylı, Bir Çocuk Sevdim ve son olarak Karadayı dizisinde rol almıştır. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle tanınmıştır.

Mustafa Şanslı (Yusuf)
25 kasım 1955 Karaman doğumlu sanatkâr oyuncu Ahmet Şanslı’nun kardeşidir. Felek, Bir Zamanlar Osmanlı, Galip Derviş, Düşler ve Umutlar gibi dizilerde rol almıştır.

Rıza Kocaoğlu (Davut)
19 Mart 1979 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. 1.70 boyunda 67 kilodadır. Karadayı dizisinde polis rolünde oynamıştır. Son olarak hala trt1 ekranlarında yayınlanmaya aralıksız Filinta dizisinde Celal karakterini canlandırmıştır.

Damla Colbay (Eylem)
23 yaşındaki güzel oyuncu Yaşam Mucizelere Gebe’de Hande Ataizi (Süheyla)’nın kızı İnci’yi rol oynayacak. İnci 20 yaşında capcanlı geç bir kızdır. Küçük bi mahallede anneannesi ve annesiyle yaşamaktadır. Annesinin tersine hayatı daha gerçekci planlı programlı yaşamış İnci 18 yaşında Engin’e aşık olmuş ve ayrılığının üzerine 2 ay her tarafında acı çekmiştir. sonradan aradığı güveni Serhat’ta bulan İnci evlenmeye karar verir. En yakın arkadaşlarından Ebru’nun çaıştığı otelde garsonluk yapar.

Nihal Koldaş (Füsun Yılmaz)
1956 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Bıçak Sırtı dizisinde rol almıştır. Hem Kuma filminde başrolde oynamıştır.

Yıldıray Şahinler (Alyanak)
Sanatçı oyuncu 7 Şubat 1968 İStanbul doğumludur. aha önce bir çok dizi ve filmde rol almış ağırlıkla da tiyatro oyunları ile uğraşmıştır. Elveda Rumeli, Avrupa Avrupa, İntikam, Kayıp, Ulan İstanbul ve Hayat Yolunda gibi dizilerde rol almıştır.

Seyithan Özdemir (Minik)
2 metre boyundaki Özdemir Sarmaşık filminde koruma rolünde oynamıştır. Dizide Minik lakabıyla seslenilen Seyithan Özdemir en fazla merak edilen isimlerden biri.