Fenerbahçe’de yolcular… Nani ve Rvp bile…

Vitor Pereira’nın Fenerbahçe’deki kaderi “şampiyonluğa” emrindeki… Üstünlük gelirse, 1 sene daha sözleşmesi yer alan 47 yaşındaki çalıştırıcı ile yola devam edilecek. Bunun dışındaki seçenek, Pereira’nın Fenerbahçe’deki macerasının sonu çağırmak. Portekizli teknik direktör, Fenerbahçe’deki hesaplarını şimdilik “kalacakmış” gibi yapıyor. Zira şampiyonluğa fazla inanıyor… Kalırsa da geleceğe dair çok önemli planları var. Yepyeni bir Fenerbahçe kurmanın hayallerini kuruyor…

‘TÜM PLANLARIM HAZIR’ 
Samandıra’da kendisine yakın gördüğü bazı kulüp ileri gelenleri ile sohbetler gerçekleştiren Pereira’nın, bu sohbetlerde kadrodaki bir takım yıldızlardan şikayetçi olduğunu, görevde kalması halinde bu isimlerle devam etmeyeceğini söylediği belirtiliyor. Sarı-lacivertli hocanın, “Seneye kendi seçtiğim oyuncularla yola devam etmek istiyorum. Şimdikinden çok daha iyi bir kadro kuracağımdan belirli olabilirsiniz. Bu sezon yaşadığım sıkıntıları yaşamak istemiyorum. Kafamda tüm planlar hazır. Gelecekler ve gidecekler kesin” diye konuştuğu ifade ediliyor.

NANi VE RVP BiLE TOPUN AĞZINDA
Fenerbahçe’de gelecek sezon için durumu sallantıda olan birçok isim bulunuyor. Kiralık oyunculardan Markovic, Liverpool’un kadroda tutma kararının arkasında kesinkes Ada’ya dönüyor. “Fenerbahçe’ye gelmeyi ben istemedim” diyen kaleci Fabiano ile de yolların ayrılması hemen hemen belirlenmiş. Pereira, Abdoulaye Ba’dan ise hoşnut. Senegalli stoperin bonservisi alınabilir.

DİEGO’DAN DA MEMNUN YOK 
Sözleşmeleri biten Kadlec, Alves ve Meireles’in kontratlarının uzatılması düşünülmüyor. Çin’den önemli talipleri olan Nani ile van Persie’ye ise yerinde satış şartlarında yol verilebileceği konuşuluyor. Diego’dan da hiç memnun olmayan Pereira’nın, kalması halinde kadroya en az 6-7 yardım oluşturacağı belirtiliyor. (Fotomaç)

İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigFenerbahçe

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.