Ana Sayfa "Ruhum müsaade etmez!"
Array

“Ruhum müsaade etmez!”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, camianın ve taraftarların cevabını merakla beklediği sorulara yanıt verdi. Yeni stadyumla ilgili direktifler yapan Orman, Gökhan Töre ve Mario Gomez ile ilgili talimatlar yaptı.

İşte Fikret Orman’ın açıklamaları;
Stadımızdaki çim dünyanın en iyi teknolojisi. Dünyada eşi benzeri değil şimdi. Haftaya cumartesi A Takım, Vodafone Arena’da idman yapacak. Bizim sayemizde de herkes stat nasıl olur öğreniyor. Sosyal medyada konuşanlara bakıyorum, Passolig olunca stada gelenlerin listesi oluyor, hiç maça gelmemişler. Bizi hep ırk takımı, her şey bedava diye yansıttılar. Türkiye’nin en klas, saray takımı Beşiktaş’tır. Müzemiz interaktif olacak. Çocuklar artık forma falan görmek istemiyor. Hologramların olacağı bir şey olacak. Statta düğün salonu olacak. Benden çok düğün şahitliği isteniyor. Gelsinler Arena’da düğünlerini yapsınlar.

Muhabirin “Ezeli rakiplerinizden birisi ile stadınızı paylaşır mısınız?” sorusu üstüne ise Fikret Orman, “Şu an benim ruhum buna müsaade etmez…” cevabını verdi.

Eski teknik direktörlerle ilgili açıklamalarda da bulunan Fikret Orman, “Bilic’i, Daum’u, Toshack’ı, Milne’i, Lucescu’yu, eski futbolcuları, hepsini açılışa çağıracağız. Bilic, İngiltere’de iyi gidiyor. İyi adamdır Slaven” dedi.

GÖKHAN TÖRE SATILIYOR MU?

Gökhan Töre ile ilgili transfer konusunu da değinen Başkan Orman, “Gökhan Töre ile ilgili yapılmış hiçbir anlaşma yok. Satılıp satılmayacağına idare heyeti karar verir. Gökhan Töre’nin ameliyat sonrası verdiği fotoğraftan hoşlanmadım. Cezası varsa o da kesilecek” açıklamasında bulndu.

MARİO GOMEZ AYRILACAK MI?

Mario Gomez’in ayrılacağı konusuna da değinen Orman, ‘ Gomez gelirken de terörden korkmuştu fakat terör baştan. Kalmak isterse kalır, gitmek isterse gider. Vefat mü yani? Demba Ba’yı sattık, gibisi geldi. Gomez giderse üstüne gelir. Fakat kalmak istiyor. Ben de istiyorum’ dedi.

İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBeşiktaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz