Konyaspor Ali’leri bırakmadı!

Kulüp başkanı Ahmet Şan, yönetimle ilgili binada düzenlenen imza töreninde, takımdaki başarılı gidişin ve istikrarın devam etmesi namına kadroda kalmalarını istedikleri oyunculardan Ali Çamdalı ve Ali Turan’ın sözleşmelerini ikişer yıl uzattıklarını söyledi.

Yeni sözleşmelerin her iki futbolcuya ve camiaya bahtı açık olması temennisinde yer alan Şöhret, “Bu sezon hedefimizin üzerinde bir galibiyet yetişmek üzereyiz. Kalan 8 haftada inşallah bu başarı devam eder. Başarının mimarlarıyla istikrarın da devam etmesi için sözleşmelerimizi uzatıyoruz. İç transferde sözleşmelerini uzatacağımız birkaç isim daha var. Hem teknik heyetimizin hem de oyuncularımızın sözleşmelerini uzattık. Önümüzdeki sezonun hazırlıklarını da bu şekilde yapmış oluyoruz.” diye konuştu.

Şan, sezonu üçüncü sırada bitirmeyi hedeflediklerini vurgulayarak, şöyle devam etti:
“Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece bu başarının kalıcı olacağına inanıyorum. Bugüne kadar bu başarıda emeği geçtiği için Ali Çamdalı’ya, Ali Turan’a ve takımdaki diğer oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Taraftarımızla, basınımızla, şehrimizin bütün idarecileriyle bu başarı sağlandı. İnşallah burada kalıcı olacağız.”

“Hiçbir kulübe bu değin tabi kalmamıştım”

Torku Konyaspor’un takım kaptanı Ali Çamdalı ise istikrarın parçası olmaktan kibir duyduğunu dile getirdi.

Yeşil-beyazlılarda üçüncü sezonunu tamamlamaya hazırlandığını anımsatan Çamdalı, “Buna inşallah 2 sene daha ilave edeceğiz. Şahsım namına bir rekor olacak. Bir kulübe hiç bu kadar yan kalmamıştım. Burada kendimi bir aile içinde hissediyorum. İnşallah her zaman birlikte başarıdan başarıya koşarız.” dedi.

Torku Konyasporlu futbolcu Ali Turan da takımda hoş bir aile ortamı bulunduğunu kaydetti. 

Ligde konum itibarıyla iyi bir yerde olduklarını aktaran Ali Turan, “Takımımız, yönetimimiz ve hocamız sahiden çok iyi bir Torku Konyaspor ortaya çıkarttılar. Bunun bir parçası olduğum için mutluyum. Saha içinde ve dışında güzel bir aile ortamımız var. Bunu devam ettirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların arkasından Ali Çamdalı ve Ali Turan, ikişer yıllık sözleşmelere imza attı.

İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigTorku Konyaspor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.