Aziz Yıldırım’dan o kişiye öfke patlaması!

İşte Aziz Şimşek’ın açıklaması;

Milli Ordumuzun çok değerli mensuplarına karşı paralel devlet yapılanması göre kurulan kumpas operasyonlarına iştirak ettiğine, kurulan bu kumpaslarda kanımca kendisi kadar sahte belgeler üretildiğine, bu sahte belgeleri suç ortakları olan gazetecilere yayınlattığına dair somut delillere ulaşılan, yaptığının yanında kalmayacağını, hesap verip, bedel ödeyeceğini anlayınca da yurt dışına kaçan deniz kuvvetlerinden atılmış paralel yapı mensubu Tuncay Opçin isimli kişi, 25.03.2016 günü kendisine ait twitter hesabından hiç bir utanma belirtisi göstermeden ve büyük bir pişkinlikle “Acaba Aziz Yıldırım nerede? Türkiye’de mi yahut yurtdışında mı?”  şeklinde bir tweet atmıştır.

Ar damarı çatlamış bu kaçağa bir sözüm var.

Kumpaslarla, kanunlarda yazılmış olmayan  hayali suçlamalarla soruşturulduğumuzda, hakkımızda yüzlerce yıl hapis cezası istendiğinde  kaçmadığımız gibi paralel devlet yapılanması mensubu hakim ve savcıların tahsis aldığı mahkemede hakkımızda verilen hapis cezaları Yargıtay’da onaylatıldığında bile hiç hemencecik ailemle birlikte tatil için bulunduğum yurt dışından özel uçakla ülkeme dönmeyi seçim ettim.  

25.03.2016 günü itibariyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin BAŞKENTİ ANKARADAYIM. Bu topraklarda doğdum, bu topraklarda öleceğim.

Haklı olduğum davamın takipçisiyim, nihai karar ne olursa olsun, korkmuyorum asla da sizler gibi kaçmayacağım.

Sana ve seninle hareket eden kabahat ortaklarına soruyorum.

Siz neredesiniz?

Niye Türkiye’de değilsiniz? 

Niye ülkenize dönmüyorsunuz?

Suçlu değilseniz niye kaçıyorsunuz ?

Gelin adalete hesabınızı verin.

Aziz YILDIRIM

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI

İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigFenerbahçe

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.