Paramparça da yalıda kötü haber

  0
  1

  Paramparça dizisi bu gece ekranlara gelecek. Star Tv’nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça’nın bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Paramparça 41. bölümden detaylar..

  Paramparça 41. yeni bölüm küllenen aşk alevleniyor

  Paramparça 41. yeni bölümde Cihan ve Dilara boşandıktan hemen sonra, yalıdan gelen haberle sarsılırlar. İçinde bulunduğu çıkmazdan kurtulmaya çalışan Cihan düşmanını araştırırken, bütün kapıların Harun’a çıkması onu iyice tedirgin eder.

  Paramparça 41. son bölümde Öte yandan Harun’un Dilara’ya karşı küllenen duyguları yeniden alevlenir. Üstelik bu kez karşılıksız da değildir. Dilara ile Harun’un romantik anlarına şahit olan Candan çileden çıkar. Harun’un hedefinde bu kez Candan vardır.

  Paramparça 41. son bölüm Cihan, Hazal’ı nüfusuna alıyor

  Paramparça 41. bölümde Hazal’ın sevilmediğini ve istenmediğini düşündüğünü bilen Cihan onu nüfusuna alır. Ancak bu nüfus kağıdı, Hazal’ın normalleşmesini sağlamak yerine onu daha büyük beklentilerin içine sokar.

  Hazal’ın yarattığı sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışan Gülseren için sığınacağı tek liman Cihan’dır. Cihan ise bilinmezliğe doğru sürüklenmektedir.

  Paramparça 41. son bölüm fragmanı

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here