Ana SayfaAstroloji12 Burç için Temmuz 2022 Ayı Aylık Burç Yorumları Video

12 Burç için Temmuz 2022 Ayı Aylık Burç Yorumları Video

Temmuz ayı burç aylık yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık aylık, haftalık, günlük burç aylık yorumları…

Şimdi bu ayın gündemine neler var gelin beraber bakalım.


11 Temmuz günü Savaş gezegeni Mars ile geçmiş anılarımızı ve toplulukları gösteren Güney ay düğümü arasındaki gergin açıda toplum olarak gerilebiliriz. Enerjisel olarak ufak tefek kazalara açık olduğumuz günlerdeyiz. Çok mecbur değilseniz ameliyat olmak için bu günleri seçmemeye özen göstermenizi tavsiye ederim. Satış yapmak için 1 hafta sonrasını beklemelisiniz. Bu enerjinin etkisini + – 4 gün hissedeceğiz. Özellikle Yay ve Yengeç burcunda gezegenleri olanlar biraz daha bu gergin açıyı daha fazla hissedebilirler.


Ayrıca 10 Temmuz günü gökyüzünde yengeç burcunda bir yeni ay olacak bu yeni aydan sonraki 6 gün içerisinde yeni işlere başlamak, yeni kararlar almak için uygun olmayan zamanlar sakince hiçbir işe başlamadan boğa burcunun sükunetiyle keyfinize bakın.


12 Temmuz günü gerçekleşecek Mars ile Chiron arasındaki gergin açıda spor yaparken sakatlanma riski olabilir. Tartışma olabilecek ortamlarda zor durumlar hatta yaralanmalara kadar varabilen durumlar yaşanabilir siz siz olun tartışmalara meydan verecek ortamlardan uzak durun. Bu zamanın etkisi de +- 4 gün geçerlidir.


Bu bayram günü güneşin Neptün’le olan güzel açısında hayal kurmak için güzel zamanınız var. Kendinizi doğanın akışına bırakın gevşeyin, meditasyon yapın ve üzerinizde birikmiş olan negatif enerjiyi pozitife çevirin.
14 Temmuz günü Jüpiter kendi yönettiği Balık burcuna geçiyor. Balık burcunda gezegenleri olanlar ile bu burca uyumlu açı yapacak gezegenleri olanlar için değerlendirilmesi gereken fırsatları içerebilir.


Balık burcu aynı zamanda içinde gizlilik ve sırları barındırdığından bu süreçte toplumda olabilecek kandırılma olaylarında dikkatli olmakta var. Hayatınıza girebilecek yeni bir abartılı olay varsa şüpheyle incelemeyi unutmayın.


15 Temmuz günü Mars ile Satürn arasında gerçekleşecek çekişmeli açıda iş ve başarıya odaklı eylemlerinizde tuttuğunuzu kopartabilirsiniz, ancak acele ile aceleci davranmak yerine zamana yayılacak tohumlar atarsanız daha başarılı olursunuz.


16-20 Temmuz tarihleri arası şifa bulacağınız zamanlar. Bu güzel zamanlarda yaralarınızı sarabilirsiniz

21 Temmuz tarihinde Satürn gezegeni gerilemeye başlamak üzere durağan pozisyona geçecek, 13 Ekim tarihine kadar gerilemesi ve sonrasında durağan pozisyonundan çıkması zamanına kadar sizin 2021 yılı şubat ayında yaşadığınız konuları yeniden gündeme getirerek gözden geçirmeniz gereken kararlarınız, kaçırmış olduğunuz fırsatlarınız, yarım bıraktığınız işleriniz konusunda fırsat sunacaktır.


26 Temmuz günü Yay burcunda tam Ay tutulması yaşanacak. Etki süresi zamana yayılarak 1 yıl kadar sürecektir. Yay burcunda olan bu tutulmada eğitim, yabancı kültürler, yabancı ülkelerle olan ilişkilerde köklü değişimler gelebilir.


28 Temmuz günü Satürn gerilemesine Merkür önce durağan pozisyona, daha sonra gerilemeye başlayarak eşlik edecek. İkizler burcunda olan bu gerilemede verilen sözlere, vaatlere, atılan imzalara, trafikte kargaşaya karşı biraz daha dikkat gerekiyor. 26 Haziran’a kadar olan bu süreçte sonra yanıldım dememek için 2 kere düşünerek hareket edin. Bu Merkür gerilemesi de size 13 Temmuz ve sonrasında gündeminizde olan olayları yeniden gündeme getirebilir.


5 Haziran Mars ve Plüton karşıtlığı var. Yengeç burcunda zayıf konumda olan Mars güçlü durumdaki Plüton gezegenine karşı, şiddet içeren günler olabilir, yengeç kadınlar ve aileyi anlatıyor aile içi şiddete özellikle dikkat çekmek isterim.


Burç yorumları öncelikle yükselen burçlara göre yazıldığından yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.


KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇLAR


Sevgili Yükselen Koç’lar yönetici gezegeniniz Mars’ın yengeç burcundaki seyri, sizi ailenizle ilgili konularda çaba sarf etmeye itiyor. Kısa eğitimler ve seyahatler, anlaşmalar, sözleşmeler, alım satım konuları gündeminizde olmakla beraber, Merkür gerilemesinde yapacağınız anlaşmalara ve hayatınıza girecek olan yeni konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde eskiden kalan bazı konuşmalar ve anlaşmalar yeniden gündeminize gelebilir. 21 Temmuz tarihine kadar para konularında şans sizinle olabilir. Sosyal ortamlarda olan ilişkilerinizde geri giden Satürn sizi arkadaşlarınız ya da dahil olduğunuz gruplarda olan ilişkiler konusunda eksik bıraktığınız işleri tamamlama fırsatı verecektir. Güzel bir ay diliyorum.


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞALAR


Güneş sizin parlıyor. Kendi paranızı kazanma konusunda oldukça şanslı olabilirsiniz. Yeni kazanç imkanları çıkabilir. Merkür’ün gerileme yapacağı döneme kadar planlarınızı tamamlayabilirseniz gerileme zamanı gözden kaçırdığınız konuları inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Para harcama konusunda biraz abartıya kaçma ihtimaliniz var, o mu bu mu derken karasız kalarak ipin ucunu kaçırabilirsiniz benden söylemesi. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar ya da fikirler üreteceğiniz güzel bir ay diliyorum.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Yönetici gezegeniniz Merkür ve güzellikler gezegeni Venüs sizinle birlikte. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapma fırsatı var. Para konularda ailenizle birlikte bir çabanız olsa da karar verirken aceleci davranmayın. Balık burcuna geçecek Jüpiter kariyer hayatınız ya da toplum tarafından görülen durumlarınızda genişleme fırsatı sunabilir. Güzel bir ay diliyorum.


YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Marsın sizinle olan kontağı biraz zorlayabilir, arkanızdan yapılan konuşmalar biraz canınızı sıkabilir. Sağlığınızla ilgili konularda yeni haberlerle sevinebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda gizli destekler alıp, yaralarınızı sarabilirsiniz. Balık burcuna geçecek olan Jüpiter’den alacağınız destekle Yabancı Ülkelerle ticaret, seyahat, uzak akrabalar, üniversite eğitimi konularında bir genişleme ve rahatlama sağlayabilirsiniz.


ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN


Başkaları tarafından görünen evinizde güneş parlamakta. Sosyal grupları anlatan evinizde oldukça hareketli zamanlar var. Arkadaşlarınızla birlikte yeni iş planlamaları, ortaklık kurma girişimleri için görüşmeler yapabilirsiniz. Ailenizden olan kadınlarla ilgili sağlık konularında hastanede yardımcı olarak destek verebilirsiniz. Ortak işler konusundaki evinizde gerilemeye başlayacak olan Satürn sizi biraz yorsa da attığınız adımları pekiştirme konusunda zaman içerisinde size destek verecektir. Mutlu bir ay diliyorum.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Uzak akrabalar, yurt dışı ilişkiler, yeni eğitimler, konusunda güneşiniz parlamakta, ikizler burcundaki Venüs, Merkür ve Ay düğümleri sizleri göz önüne taşımakta. Kariyerinizle ilgili anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Ancak Merkür’ün ikizler burcundaki hali ve Retro yapacağını düşünürsek temkinli olmanızda fayda olabilir. Bazen hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. İşiniz gereği başka şehirlere taşınmanız söz konusu olabilir. Yada yeni bir eve taşınmanız söz konusu olabilir. İyi bir ay geçirmenizi dilerim.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Başkalarından gelen para kaynakları, yurtdışı ticareti, yeni eğitimler, uzak akrabalarla olan yakın ilişkiler gündeminizde olabilir. Balık burcuna geçen Jüpiter işinizle ilgili genişlemeler yapmanız için size fırsat tanıyabilir. Yabancı bir lisan öğrenme konusunda kurslara yazılmak sizin için daha sonra işinize yarayabilecek getiriler sunabilir.


AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Ortaklık ve ikili ilişkiler evinizde güneş parlıyor. Ancak Uranüs’ün buradaki seyri sizi ani kararlar alma konusunda dürtebilir. İkizler burcundaki gezegen yığılmaları sizin başkalarının kaynaklarından faydalanma ve krizler evinizde, etrafınızda ortaya çıkabilecek krizlerde iki tarafı uzlaştırma, dış kaynaklı gelirlerinden faydalanma, çözülmemiş miras konularının tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Mars ise uzak aile fertleri ile olan ilişkilerinizde sizleri biraz zorlayabilir. Balık burcuna geçen Jüpiter aşk hayatınızda fazla hareketlilik getirebilir. Çocuklarınızla ilgilenmek için güzel bir dönem.


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR


İkili ilişkileriniz konusunda oldukça aktif bir zaman sizi bekliyor. Ben değil biz derseniz kazançlı çıkan siz olursunuz. 15 ve 19 Temmuz tarihlerinde boyun ve boğaz sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Gerileyen Merkür günlerinde yaptığınız anlaşmalara verdiğiniz sözlere biraz daha fazla dikkat edin. Ortaklık konusunda acele kararlar vermeyin. 5 Haziran tarihi civarında aile içerisinde maddi manevi kriz zamanları olabilir. Olaylara biraz geniş çerçeveden bakıp krizlerden uzak durmaya çalışın. Güzel bir ay diliyorum


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Çocuklarınız, aşklarınız, hobileriniz sizin ışıldayan konularınız. Sağlığınız ve gündelik yaşamınızda hareketli günler yaşayabilirsiniz. İş ilişkilerinde imzaladığınız evrakları dikkatle okuyun. Sağlık konusunda özellikle nefes problemleri yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğiniz konusunda efor sarf edebilirsiniz. Biraz sakin karar vermekte fayda var. İşinizle ilgili yeni kararlar gündeme gelse de enine boyuna tekrar inceleyip Merkür retrosu sonunda karar vermeye çalışın. Daha önce düşündüğünüz konular tekrar gündeme gelebilir. Güzel bir ay geçirmenizi


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVALAR


Aile ile ilgili konular gündeminizde. Yeni bir ev almak, daha güzel bir eve taşınmak, gündeminizde olabilir. Ani kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde daha çok çocuklarınızın eğitimi, yeni bir hobi edinme, hatta edindiğiniz hobiden daha sonra para kazanma gündeminizde olabilir. İkizler burcundaki gezegen yoğunluğu sizi ikili ilişkiler konusunda da kararsız kılabilir. Bazen 1 tane bile olmayan istedikleriniz çifter çifter önünüze gelebilir. İkilemde kalmamak ve yanlış kararlar vermemek için Merkür retrosunun geçmesini bekleyin.


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR


Jüpiter’in burcunuza geçmesi le birlikte daha iyimser bir hale geleceksiniz. Bu dönemde kilo almak kolay olabilir diyet programlarını takip etmekte fayda var. Kardeşler, yakın akrabalar, sözleşmeler konusunda güneş sizin için parlamakta. Ailenizle birlikte yeni bir işe başlama, ortak kararlar alma, yaşantınıza yeni kişilerin gelmesi söz konusu olabilir. Çocuklarınız ya da aşk ilişkileri konusunda kararlar alırken aceleci davranmamakta fayda var. Sağlığınızla ilgili konularda sinirsel sorunlar yaşayabilirsiniz. Güzel bir ay geçirmenizi dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img