Ana SayfaAstroloji12 Burç İçin 2022 Şubat Ayı Aylık Burç Yorumları

12 Burç İçin 2022 Şubat Ayı Aylık Burç Yorumları

Aylık burç yorumlarına göre Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını aralık ayında neler bekliyor? 2022 Şubat Aylık burç yorumları

Zodyak’ın ilk burcu 21 Mart başlangıç tarihi ile Koç burcunu temsil eder. Onun ardından bütün burçlar her bir mevsime üçer bölünme sağlayarak sırayla Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık olmak üzere 12’ye ayrılır.

Şubat ayı içerisinde doğanlar Kova Burcu veya Balık Burcu olabilir. 1 Şubat ve 18 Şubat tarihleri arasında doğanların burcuburcu hava grubunda yeralan Kova burcudur. Kova burcu 20 Ocak’ta başlamaktadır.

19 Şubat tarihinden itibaren doğanların burcu ise Su grubunda yeralan Balık burcudur. Balık burcu 19 Şubat-20 Mart tarihleri arasında doğanları kapsamaktadır. Gelelim tüm burçlar için 2022 şubat ayında burçların aylık yorumlarına.

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2022 Şubat

Sevgili Koçlar, Şubat ayı kaliteli arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir ay olacak. Geçmişte tanıştığınız insanlar sizi mutlu etmiyordu ama bu sefer başka sizi tatmin edecek. Bu ay iş disiplininizi mükemmel bir şekilde sergileyeceksiniz. 19 Şubat’da finans evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. Toplumda ön plana çıkacağınız işler planlıyorsunuz. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz.

 Özellikle bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız. Patron ve üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeme geliyor. Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız. Amir durumunda olan kişilerle uyum içinde çalışmalar sergileyeceksiniz. Sistemli ve kararlı yönleriniz ortaya çıkıyor. İç disiplininiz mükemmel. 

Oysa bir an önce tamamlamanız gereken yoğun bir iş birikimi mevcut. Katılacağınız toplantılarda yapıcı konuşmalarınızla göz dolduracaksınız. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden sakınmalısınız. Yollardan beklediğiniz haberlerin gecikmesi işlerinizin uzamasına neden olacaktır. Bu durum sizi demoralize etmemeli. İsteklerinizdeki aşırılık motivasyonunuzu artırıyor ve yoğun bir şekilde konunun üzerine gidiyorsunuz. Bu ay sakin olmaya ihtiyacınız var.

Sizi biraz agresif görsem de çok yakıştığını da söylemeden edemeyeceğim. Ama sinirlerinize hakim olmalısınız ki bu ay da fırsatları kaçırmayasınız. Özellikle de Şubat ayının ilk haftası sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Uzun vade de sizi mutlu edeceğine eminim.

Şubat’ın 15 inden sonra enerjiniz hat safhada olacak, içinizi daraltan meseleleri çözmeye bakın artık o tarihlerin tadını çıkarın! Bu ay halletmeniz gereken bir konu da dengesizliğiniz ve çevrenizdeki fesat tipler. Bunları da hallederseniz sizden iyisi yok. Şimdilik Hoşça kalın..

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2022 Şubat

Keyifli, canlı ve dinamik bir Şubat ayı olacağı belli sevgili Boğalar. Çok şaşıracaksınız benden söylemesi. Sizi yine önyargılı görüyorum. Bir kıramadık bu huyunuzu. Bu güzel ay da önyargıyı bırakırsanız çok mutlu olacaksınız. 19 Şubat’da kişisel evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Egolarınız ve duygularınız ön planda. Bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Çevrenizdeki kişiler, sizin gerçek düşüncelerinizi tahmin etmekte güçlük çekebilirler. Araştırmacı yönünüzü kullanarak, bazı olayları kısa sürede çözeceksiniz. 

Gizli düşünmenin avantajlarını görecek ve yaratıcılığınızı daha rahat ortaya koyacaksınız. Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Özellikle, meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Düşüncelerinizi açıklarken, çevrenize karşı kırıcı olabilir, yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz. 

Bazen fazla konuşmak sizin için olumsuz şartları doğurabiliyor. Hissettiklerinizi kendinize saklayın. Plüton karşıt burcunuzda ilerlerken, ilişkilerinize duygusal anlamda çok şey yüklüyorsunuz. İş konusunda mantıklı davranarak beklentilerinizin karşılığını almak istiyorsunuz. Karamsar düşünerek olayların yönünü saptırmamalısınız. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için kendinizi kontrol etmek zorundasınız. Ayrıntılar yüzünden zaman kaybediyorsunuz. Güven duygusu sizin için çok önemli.

Ön yargı yok! Sizi son günler de çok meraklı görüyorum. Merak iyi bir şey olsa da fazlası zarar özellikle de hayatınız da bir anlam ifade etmeyen kişiler için boşa zaman kaybı. Biz ne kadar plan yaparsak yapalım bazen Allah’ın karşımıza çıkardığı tevafukları yaşamaktan başka yolumuz yoktur. 😊 Bu yol her zaman hayırlı yoldur. Sizi de uzun vadeli planlar yapıyorsunuz o yüzden söylüyorum. Akışına bırakmak gerek bazen. Şubat ayı bu konuda da bazı şeyleri gösterecektir size. Bu ayı yönetecek kişi sizsiniz, ipleri elinize alıp. Şubat ayı size çok iyi gelecek. Sağlıcakla kalın.

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2022 Şubat

Sevgili ikizler, meşakkatli günlerin geride kaldığı Şubat ayına hoş geldiniz. Artık emek verdiğiniz şeylerin meyvelerini toplamaya hazır olun.19 Şubat’da bilinçaltınızda ay tutulması gerçekleşiyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyor olabilirsiniz fakat olayların boyutları sizin davranış biçimlerinizi olumsuz etkileyebiliyor. 

Dengelerinizi yitirmeden politik tavırlarınızla durumu idare etmeyi başaracaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman, gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenize karşı olumsuz bir imaj çizebiliyorsunuz. Oysa etrafınıza biraz daha güvenmeyi öğrenirseniz, bireysel duygularınızdan çok çabuk sıyrılacaksınız.

 Onlar sizden bu özveriyi bekliyor. Kararlı bir şeklide aktivitelerinizi sürdüreceksiniz. İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil. İşinizle ilgili kuruntularınızın nedeni, içsel güvensizliğinizden kaynaklanıyor. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Hata yapmamaya çalışın. Bu ay biraz temponuz yoğun ilerleyecek.

 İnsanların sizin hakkında fikir sahibi olmasına gerek yok, kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsiniz sonuçta. Fakat siz yine de biraz ağır alıp, kırıcı olmamaya özen gösteriniz.

Aşk konusunda mükemmel bir yerdesiniz 😊 Şubat ayı sizin için olgunluk ayı ilişkiniz için doğru kararlar alıp bir üst seviyeye taşıyacaksınız. Dengesiz biri olduğunuz için zaman zaman eleştirilseniz de sizi her daim seven dostlarınız var çok şanslısınız demeden edemeyeceğim. Karar alma konusun da çoğu zaman ikilemde kalıyorsunuz, isabetli kararlar almak zorundasınız bu ay. Mantığınızla hareket etmenizi öneririm. Şimdilik hoşça kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img