Ana SayfaAstroloji12 Burç İçin Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları

12 Burç İçin Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları

Mayıs ayı burç aylık yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık aylık, haftalık, günlük burç aylık yorumları…

Koç burcu Mayıs 2022 burç aylık yorumları

Koç burç aylık yorumları: Lider burçlar arasında yerini alan koç burçları Mayıs ayında bir hesaplama içerisine girecekler. Özellikle ayın son dönemlerinde maddi olarak kendilerini gözden geçirecek olan koçlar finansal anlamda belli yatırımlar yapacaklar. Mayıs ayında kafalarını sadece maddi olanaklar üzerinde yoracak olan burçların ilişkileri de hüsrana uğrayabilir. Bundan dolayı maddi sorunlarınızla uğraşırken aşk hayatınızı da geri plana atmamalısınız. Aile yakınlarından alacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir. Ayın 21’ine kadar maddi konularınızı gözden geçirdiğiniz ve gelir giderlerinizi devamlı hesapladığınız bir dönem olacak. Finansal gündemleriniz, yatırımlarınız veya alacaklarınız mayıs ayında en çok aklınızı yoran konulardan olabilir. İş ve kariyer konularınızda yeni görüşmeler yapabilirsiniz. 25 derece akrep burcunda gerçekleşecek ay tutulması, duygusal sonlanmayı temsil etmektedir. Aşk veya arkadaşlık ilişkilerinizde bitişler yaşayabilirsiniz. Sağlık konularınız ay tutulması ile tetiklenerek bazı rahatsızlıklarınızın ortaya çıkmasına sebep olabilir. Dikkatli olmalısınız. Kardeşleriniz veya yakın arkadaşlarınızdan gelecek haberler ile gündemleriniz değişebilir.

14 Mayıs’ta Merkür Kova transiti gerçekleşiyor. Sosyal ilişkilerde ön plana çıkıyorsun. Hayatına yeni insanlar dahil oluyor ve sen başkalarının yaşam alanına giriyorsun. Yakın dostlarla olan organizasyonların ciddi anlamda artıyor. Sorumluluk almaktan korkmayacaksın. Karşılık beklemeden bir işe el atabilir, kısa bir süre gönüllü çalışabilirsin. Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, yeni tanışacağın insanlarla kurulan olumlu paylaşımlar özellikle internet dünyasındaki etkinliğini yükseltecek. Fikirler, sohbet, yazma ve konuşma yeteneği, zekanız, insanların senden etkilenmesini sağlayacak.

Merkür Kova geçişi kendini geliştirmenin yanı sıra; iletişimde bulunmak, grup faaliyetleri, öğretmek, öğrenmek, gözlemde bulunmak, problemli konuları çabucak çözüme kavuşturmak kısaca iş bitiriciliğin işaretçisi.

Başkalarının yarar görebileceği gönüllü çalışmalar, ekip kurmak veya bir ekip içinde liderlik için yarışmak açısından da önem taşıyor.

16 Mayıs tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ummadığınız birinden bir ilan-ı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek. Ama evliyseniz şayet, eşiniz de size beklenmedik bir hoş bir sürpriz yapabilir. Eğer hamilelikle ilgili bir beklentiniz varsa bu Dolunay zamanı sizi sevindirecek bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Belki de partnerinizle birlikte yapabileceğiniz bir hobiye yönelebilirsiniz.

Sosyal hayatın, aşk hayatın veya varsa çocuklarınla ilgili konular ile geleceğe yönelik hedeflerin, beklentilerin arasında kendini bir ikilem içerisinde hissedebilirsin.

Özellikle söz konusu aşk hayatın olduğunda duygularını coşkulu bir şekilde ortaya koyman mümkün. Çocuklarla ya da ailenle keyifli aktivitelerin olabilir. Sevginizi hak edenlere verin. Kalbinizin ateşinin başka bir kalpte parlamasına izin verin. Kendinizi şıMayısın!

18 Mayıs’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. Kendi içine dönerek önünde uzanan koca seneye dair düşünmek, bir değerlendirme yapmak için uygun bir dönem. Yılın bu döneminde hayatında bir şeyleri başlatmak, yeni bir girişim ortaya koymak yerine ilgili konular üzerinde derinleşmek üzere daha çok geri planda hazırlık yapmak ve bilgilerini pekiştirmek daha iyi olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img