Ana SayfaAstroloji12 Burç İçin Mart Ayı Aylık Burç Yorumları

12 Burç İçin Mart Ayı Aylık Burç Yorumları

Mart ayı burç aylık yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık aylık, haftalık, günlük burç aylık yorumları…

Koç burcu Mart 2022 burç aylık yorumları

Koç burç aylık yorumları: Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilirsiniz, revize edebilirsiniz. Belli ki bir değişikliğe ihtiyacınız var, sürekli gördüğünüz yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni dostluklara, arkadaşlıklara yelken açmak isteyebilirsiniz. Özellikle dostluk, para, aşk üçgeni Yeni Ay’da biraz karışacağa benziyor. İçinde bulunduğunuz gruplar ve derneklerde zeka ve ego çatışmaları yaşayabilirsiniz.

Koçlar bugün ektiğinizi biçeceksiniz. Ay’ın etkisiyle enerjiler mükemmel. Ama ne ektiyseniz geçtiğimiz günlerde onu biçeceksiniz. Emin olun çalışkan koç burçları karşılıklarını çok iyi bir şekilde alacaklar.

Aile yaşantınızdaki keyifli etkiler bu haftanın genelinde de devam edecek. Özellikle ikili ilişkilerinizde net kararlar verdiğinizi keşfedebilirsiniz. Söz, nişan ya da evlilik gibi planlarınız varsa bu hafta bunların netleştiğini hissedeceksiniz. İhtiyacınız olduğunda yanınızda olan dostlarınızla ilişkilerinizde kopmalar gözleyebilirsiniz. Maddi konularda şans sizden yana.

Eğer birikim yapmayı düşünüyorsanız bu dönemde iyi başlangıçlar yapabilirsiniz. Eğitim ve sanat konularında başarıya ulaşmanızı sağlayacak çok sayıda gelişme yaşayabilirsiniz.

14 Mart’ta Merkür Kova transiti gerçekleşiyor. Sosyal ilişkilerde ön plana çıkıyorsun. Hayatına yeni insanlar dahil oluyor ve sen başkalarının yaşam alanına giriyorsun. Yakın dostlarla olan organizasyonların ciddi anlamda artıyor. Sorumluluk almaktan korkmayacaksın. Karşılık beklemeden bir işe el atabilir, kısa bir süre gönüllü çalışabilirsin. Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, yeni tanışacağın insanlarla kurulan olumlu paylaşımlar özellikle internet dünyasındaki etkinliğini yükseltecek. Fikirler, sohbet, yazma ve konuşma yeteneği, zekanız, insanların senden etkilenmesini sağlayacak.

Merkür Kova geçişi kendini geliştirmenin yanı sıra; iletişimde bulunmak, grup faaliyetleri, öğretmek, öğrenmek, gözlemde bulunmak, problemli konuları çabucak çözüme kavuşturmak kısaca iş bitiriciliğin işaretçisi.

Başkalarının yarar görebileceği gönüllü çalışmalar, ekip kurmak veya bir ekip içinde liderlik için yarışmak açısından da önem taşıyor.

16 Mart tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ummadığınız birinden bir ilan-ı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek. Ama evliyseniz şayet, eşiniz de size beklenmedik bir hoş bir sürpriz yapabilir. Eğer hamilelikle ilgili bir beklentiniz varsa bu Dolunay zamanı sizi sevindirecek bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Belki de partnerinizle birlikte yapabileceğiniz bir hobiye yönelebilirsiniz.

Sosyal hayatın, aşk hayatın veya varsa çocuklarınla ilgili konular ile geleceğe yönelik hedeflerin, beklentilerin arasında kendini bir ikilem içerisinde hissedebilirsin.

Özellikle söz konusu aşk hayatın olduğunda duygularını coşkulu bir şekilde ortaya koyman mümkün. Çocuklarla ya da ailenle keyifli aktivitelerin olabilir. Sevginizi hak edenlere verin. Kalbinizin ateşinin başka bir kalpte parlamasına izin verin. Kendinizi şımartın!

18 Mart’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. Kendi içine dönerek önünde uzanan koca seneye dair düşünmek, bir değerlendirme yapmak için uygun bir dönem. Yılın bu döneminde hayatında bir şeyleri başlatmak, yeni bir girişim ortaya koymak yerine ilgili konular üzerinde derinleşmek üzere daha çok geri planda hazırlık yapmak ve bilgilerini pekiştirmek daha iyi olacaktır.

Geçmişte gündemini meşgul etmiş bir konu tekrar önüne gelebilir. Sağlığına özen göstermekte fayda var. Bu süreçte meditasyon gibi çalışmalar yaparak kendinle baş başa kalmaya daha çok vakit ayırabilirsin. Biraz rahatlamak, geri çekilmek, dinlenmek anlamında önemli bir dönemdesiniz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Aklınızdan geçeni dile getirmeyin. Bu süreci, kendi içinize dönmek, olayları değerlendirme dönemi olarak görmeniz önemli olacak.

Boğa burcu Mart 2022 burç aylık yorumları

Boğa burç aylık yorumları: Kariyer konusunda sürprizlere hazır olun ve kendinizi daha özgür hissetmenize neden olacak gelişmeleri bekleyin. Ani bir kariyerde yön değişikliği söz konusu olabilir. Ya aile ilişkilerinde ya da kariyer konularında ciddi bir meydan okuma, kavga, tartışma söz konusu olabilir. İpler kopabilir aman dikkat! Ne işinizi evinize ne de evinizi işinize taşıyın, birbirine karıştırmayın bana sorarsanız. Bu aralar her şeyden nem kapabilir, sabrınız azabilir, öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

14 Mart’ta Merkür Kova transiti gerçekleşiyor. Toplum önünde duruşun ve statün önem kazanıyor. Parmaklar seni gösteriyor. Sahip olduğun tüm sıfatlarla da büyüyebileceğin bir döneme giriyorsun. Kafanda uçuşan fikirler ve yaşamdaki hedeflerin birbirini kovalar nitelikte. Merkür-Kova burcu geçişi ile iş hayatında bilgi ve tecrübeni yenilikçi bir üslup ile yaratıcı şekilde ortaya koyman gerekiyor. Zeka, iletişim beceri, gruplar çalışmaları, dış dünya ile güçlü temas ilerleme ve gelişmede senin için faydalı.

Güneş’in burcunuza geçmesiyle dokunduğunuz her yere güzellik katacaksınız. Eviniz ya da işinizle ilgili hareket halinde olacaksınız. Enerjinizi doğru kullanabilmeniz için burcunuzun etkisi altında olan güneş enerjisini heba etmeyin.

Aile ve sosyal ilişkiler konusunda dikkat çekeceğiniz bir gün. Kendinizi daha güzel, daha şanslı ve daha enerjik hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha samimi ve tutku dolu anlar yaşamanız olasıdır. Evinizde bahçe ve bitkilerin bakımı konusunda zaman geçirebilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanın ve fazla kalorili besinler tüketmekten uzak durun. İş konusunda beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz ve birçok farklı fırsat elinize geçebilir.

Boğa burçları mali konularda da kazandırıcı işlere yönelebilirler. Bir proje veya bir etkinlik yoluyla para akışını simgelediği gibi, işsizlik sorununun çözülmesi sonucu para akışının sağlanması yönünde de olabilir. Birden fazla işle uğraşacaksın. İnsanlara yansıttığın samimiyet seni güvenilir kılıyor. Çalışıyorsan üstlerin ve astlarınla olan ilişkilerin iyi noktalara erişiyor. Diğer taraftan var olan resmi işlerin, evraklar, dava ve prosedürler devam ederken, yaşanacak her şey lehine işliyor. Merkür’ün olumlu etkilerinden fazlasıyla yararlanbileceğin bir sürece hoş geldiniz Boğa burçları.

16 Mart tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay döneminde evinizi değiştirebilir, yeni bir eve geçebilir, ev almak için kolları sıvayabilirsiniz. Ailenizden, kan bağınız olan birileri ile iş projeleri yaratabilirsiniz. Belki de arzu ettiğiniz geniş ferah bir ev kiralayabilirsiniz. Her şekilde yaşam alanınızda kendinizi daha özgür ve güvende hissedeceğiniz gelişmeler kapınızda olacaktır Bazılarınız evinizle işinizi birleştirebilir, home office tarzı bir yapıya doğru da gidebilirsiniz.

Ev hayatın ile iş hayatın arasında denge kurmak konusunda ikilem yaşayabilirsin. Bu süreçte kendine dair iç gözlem yaparak duygularını, etrafındaki dünyaya yönelik sergilediğin tavırlarını gözden geçirmek isteyebilirsin.

Diğer taraftan da evinde dikkat çekici yenilikler yapmaya yönelik girişimlerin olabilir. Bu süreçte ailenle veya yakın çevrenle, sevdiğin arkadaşlarınla evinde keyifli vakitler geçirebilirsin. Evinizi her zaman bir kale gibi hissedin ve kendi yaşam alanınıza değer verin. Her sabah uyandığınızda, hayatınızı inşa etmenin zamanının geldiğini hatırlayacaksınız. Kapınızı çalacak bir fırsata karşı hazır olun.

18 Mart’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. Sosyal hayatın hareketleniyor. Tek başına vakit geçirmek için hiç uygun bir dönemde değilsin. Aksine bolca sosyal organizasyonlar içine katılmakta fayda var. Arkadaşlarından veya bu kalabalıklar içinde hiç ummadığın anda karşılaşabileceğin kişilerden seni hayallerine götürebilecek destekler görebilir, onlar vesilesiyle çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsin. Ekip çalışmaları içinde lider tavrınla ön plana çıkabilirsin.

Bu bir aylık dönemde sosyal çevrenizden olumlu anlamda fayda sağlayabilirsiniz. İşten kazançlarınız artabilir. Çevrenizle olan bağlantılarınız kuvvetlenmeye başlayacak. Hayal gücünüzün yüksek çalışacağı bu dönem, işten elde edilen gelirlerinizi artırabilir, yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz, arkadaşlarınıza, eşinize, dostlarınıza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img