Ana SayfaAstroloji12 Burç İçin 2022 Şubat Ayı İlk Haftası Haftalık Burç Yorumları

12 Burç İçin 2022 Şubat Ayı İlk Haftası Haftalık Burç Yorumları

Aylık burç yorumlarına göre Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını aralık ayında neler bekliyor? 2022 Şubat Haftalık burç yorumları

Zodyak’ın ilk burcu 21 Mart başlangıç tarihi ile Koç burcunu temsil eder. Onun ardından bütün burçlar her bir mevsime üçer bölünme sağlayarak sırayla Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık olmak üzere 12’ye ayrılır.

Başlıca; kişisel tercihleriniz ve sizi siz yapan bütün fiziksel ve psikolojik değerleriniz, sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konular hakkında bu yeniay sizi baştan sona yenilemek, yapılandırmak için kolları sıvayacak. Bu hafta özellikle kendinizi daha çok ortaya çıkarmak adına yatırımlara girmenizde fayda var. Mesela eksik kaldığınızı düşündüğünüz bir alanda kendinizi neden geliştirmeye başlamayasanız? Veya bir sağlık programına katılabilirsiniz. Bu haftayı bu anlamda kullanın derim.

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU:

Bu hafta aşk, ilişk, konularında daha özenli ve dikkatli olmanızda fayda var. Bu haftanın başlığında duran yeni ay sizi ; Yeni arkadaşlıklar ve sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar gibi konularda yeniden bir yapılanma içine sokabilir. Bu konular önünüze açıldığında hareket almanın zamanı çoktan gelmiştir. Kullanın bu haftayı.

 Aynı zamanda çocuklu biriyseniz. Çocuğunuza biraz daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. İlişkilerinizde sorun yaşama olasılığı en aza indirgemek için elinizden geleni yapmanız gerekebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU:

Bu hafta sizin için yeni ayın tam etkisini yaşayacağınızı söylemekte. Bu etkiler ise; Toplumun sizi nasıl algıladığı, Üstlerimiz, patronlarımız, patronlarla ilişkilerimiz, yaşam hedefleri, anne ve anneyle ilgili konular, mesleğiniz, kariyer alanlarınız, şan, şöhretiniz gibi konular hakkında çok belli bu hafta yeni bir düzen ve ilişkilerinizi yeniden ama bu sefer daha yapıcı bir biçimde gerçekleştirmek için hareket alabilirsiniz. Para konusuna biraz daha hassasiyet gösterin derim. Harcamalara dikkat!

 Bu hafta ticari anlamda önünüzü görmek için güzel girişimlerde bulunabilirsiniz ama özellikle borsa, dolar, kripto para gibi sonunun nereye gideceği belli olmayan alanlarda ciddi bir biçimde dikkatli olmanızda fayda var. Kazanabilirsiniz, ama daha fazlası için paranızı riske attığınızda, hayat da size bir gol atabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU:

Bu hafta Kova burcunda yaşanan yeniayın size getirisi yabancılar, yabancı diller, medya, satış-pazarlama işleri, öğretim görevlileri, uzak akrabalar, felsefe, din, inanlar, hayatı sorgulama anlamlandırma ile ilgili konularda ve tabi özellikle eğitim alan öğrenci İkizler için bambaşka adımlar atmanıza neden olabilir. Uzun vadeli planlar içinde hiç de fana görünmüyor. Ama ne olursa olsun sağlık konusunda çok daha etkili ve sağlamcı olmaya bakın derim. Uykuya dikkat!

 Bu hafta ailenizle, sevdiklerinizle gayet güzel zaman geçirebileceğiniz bir dönemden geçecek olabilirsiniz. Ev tadilat işleri de var! Arada kariyerle ilgili bazı sevimsizlikler, iş konusunda fazla akıl yürütme ve kararsızlıklar yaşayacak olsanız da sizin için olumlu bir hafta diyebiliriz. Bol bol dinlenerek ve sevdiklerinizle yan yana zaman geçirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img