Ana SayfaAstrolojiEn Zekiler Bu Burçlardan Çıkıyor

En Zekiler Bu Burçlardan Çıkıyor

12 Burç içinde bazı burçlar var ki genetiğin de etkisiyle zeka konusunda diğerlerine göre çok çok öndeler. İnsanların burçları zekalarına inanılmaz bir etki gösteriyor.Bazıları zekaysıyla hayran bırakırken bazıları sadece idare edebiliyor. İşte 12 Burç arasında en zeki burçlar

Listenin en başında Kova Burcu yer alıyor. Kova burcunda doğanlar nerdeyse daha ilk yaşlarında zekalarının farkında oluyor. Özellikle analitik zeka konusunda inanılmaz derecede iddialı insanlar olan Kova burcu , bir şeyi analiz etmede ve bir kişiyi tanımada çok iyi iş ortaya çıkarıyor.

Zekalarını genellikle teknoloji alanı üzerine odaklayan Kova burcu, teknoloji ile ilgilenmeyi de teknolojiyi kullanmayı da bir hayli seviyor. Bunun yanı sıra yatırımlar konusunda da iyi iş çıkaran Kova burcu, zekasına hayran duyulacak kadar akıllı insanlar oluyor.

Listede 2. sırada Akrep burcu yer alıyor. Akrep burcu , Zodyak kuşağının süper zekaları olarak tanınıyor. Hem analiz etmede hem de öğrenmede inanılmaz derecede yetkin insanlar olan Akrep burcu , çevrelerindeki herkese bu zekalarını isteseler de istemeseler de hissettiriyor.

Yengeç burcu denilince akla ilk olarak duygusallıkları gelse de Yengeç insanı zekasıyla da göz doldurur. Özellikle duygusal zekaları çok kuvvetli olan Yengeç burcu kişilerinin sezgileri kimselerde bulunmuyor. Duygusal zekasının en büyük getirisi olan sezgileri ile en büyük sorunlarla bile başa çıkabilen Yengeç burcu kişileri, sanıldığından çok daha güçlü insanlar oluyor.

Kova, Akrep ve Yengeç burcundan sonra İkizler ve Teraziler de oldukça zeki burçlar arasında. Balık burcu duygusal olarak en zeki olanlar. Yengeç ve Balık burcu mensupları kendileri ve başkalarının duygularını tanıma ve akıl yürütme konusunda mükemmeller.

Boğa, Başak ve Oğlak pratik zekaya sahip.

Ateş grubu burçları Koç, Aslan ve Yay sezgisel güçleri sayesinde risk almaya ve liderlik pozisyonlarını doldurmaya oldukça yatkın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img