Ana SayfaGenel11 Mayıs - 17 Mayıs Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

11 Mayıs – 17 Mayıs Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod,9 eylül haftası astroloji

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 11-17 MAYIS 2020

Bu hafta geleceği yönelik planlarınızı, değişen yaşam koşulları karşısında tekrar gözden geçirmek isteyeceksiniz. İletişimin hızlandığı, gün içinde birden çok toplantıya katılabilir, sokaktaki kısıtlanmış özgürlüğe rağmen, sosyal mesafenizi korumak kaydıyla, evden çok dışarıda vakit geçirebilirsiniz. Hafta ortasında kardeş ve yakın akrabalarınızla olan iletişimde hızlı gelişmeler yaşasanız da birçok aksaklıkla ve fikir ayrılığı ile karşılaşabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars’ın enerjisinin düştüğü Balık burcuna yerleşmesiyle, ayak ve bacaklarınızda aşırı bir yorgunluk hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendiren gıda takviyelerinden destek almayı ihmal etmemelisiniz. Çevrenizi saran alıngan insanlarla baş etmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde ne olursa olsun istikrarlı kararlarınızdan asla vazgeçmemelisiniz. Hafta sonu geri hareketini Eylül’e kadar başlatacak olan Jüpiter sayesinde, aile içi meselelere odaklanacak uzun vadeye yayılsa da kalıcı  çözümler bulacaksınız.

Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img