1 – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova Nuray Sayarı

    Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod,1 haziran – 7 haziran haftası astroloji

    KOÇ BURCU 01-07 MAYIS 2020 HAFTALIK YORUMU

    Bu hafta Terazi burcundaki Ay ile giriş yaparak, ilişkilerinizin merkezine kendinizi oturtuyorsunuz. Bol bol yeni fırsatlar ve kısmetli bir dönemde olduğunuzu düşünmekte son derece haklı olsanız da bu dönemdeki fırsatların uzun soluklu hayatınızda kalacağına çok da fazla güvenmeyin. Zira yönetici gezegeniniz Mars ile gönlünü kaptırdığı Afrodit nam-ı diğer Venüs, birbirlerinin açığını yakalamak için sıkı bir mücadele içine girecekler. Bundan sıyrılmak için sağlam karakterli insanları hayatınızda tutmalı, nerde sabah orada akşam diyenlerle aranızdaki mesafeyi korumalısınız. Ellinizde olmayan nedenlerden dolayı maddi harcamalarınızda artış meydana gelebilir. Cuma günü meydana gelecek Ay tutulması, yabancılar, uzaklar, hukuki ve devlete ait prosedürler alanınızdan sizi etkileyecek. Bu dönemde başlayan konular ile 18 ay boyunca uğraşırsınız.

    Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.

    BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA